عکس پسرانه از ۱۴ سالگی مازیار ( شهره )  لرستانی! / از نوجوانی دنبال تغییر جنسیت بود !

شهره لرستانی با انتشار تصویر زیر در پیج اینستاگرامش نوشت: عکسی قدیمی از چهارده سالگی من ...و..خوب یادم هست داشتم نمایشنامه (خدا را هجی کن ) را میخواندم ،انجا که ،قهرمان نمایشنامه کتک میخورد و وقتی که دخترک مهربان دوستدارش برای تیمار او آمده و می پرسد که کجایش درد می کند او پاسخ میدهد :غرورم !!گاهی در زندگی ،دردهایی هست ،از آسیب دیدگی غرور...... که رنجش ان از زخم هر خنجری دردناک تر است.

شهره لرستانی

شهره صالحی لرستانی (زاده ۳۱ خرداد ۱۳۴۵ در تهران اصالتاً خرم‌آباد) هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون و کارگردان اهل ایران است که با تغییر جنسیت اسم خودش را مازیار گذاشت !

لرستانی

شهره لرستانی سال ۱۳۴۵ در تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۹ و همچنین فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته فیلمنامه‌نویسی سینما از مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی مجتمع فیلمسازی باغ فردوس در سال ۱۳۷۳ بوده‌است.

شهره لرستانی بازیگر

بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۴ با نمایش‌های دانشجویی از جمله «آدم‌برفی»، «زیبایی بی‌اعتنا»، «من به باغ عرفان»، «آژاکس»، «پیشنهاد ازدواج»، «تبعیدی‌ها»، و… تجربه کرد و تا ۱۳۶۹ ادامه داد. بازی در سینما را از سال ۱۳۷۰ با فیلم «نیاز» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد آغاز کرد.

منبع: دلگرم

کدخبر: 801647
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟