لو رفتن شوهر سوم گلشیفته فراهانی + عکس شوهران اول و دومش و اسامی

گلشیفته فراهانی بازیگر زن مشهور است . گلشیفته فراهانی از ایران مهاجرت کرده است . گلشیفته فراهانی ویدیو از خود در حال حرکات موزون با آهنگ محسن چاوشی خواننده مشهور پاپ داخل کشور منتشر کرده است.گلشیفته فراهانی این روزها در حال استراحت است . گلشیفته فراهانی عکس های جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

گلشیفته فراهانی بازیگر محبوب و مشهور ایرانی که امروزه در بسیاری از فیلم های هالیوودی بازی میکند فیلم های زیادی بازی کرده است و حتی مدتی قبل عکس های بدون پوشش او در فیلم ها منتشر شد و تعدادی از فیلم های ممنوعه او به دلیل داشتن محدوده سنی در سایت ها بخش نشد.

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی

نظر عجیب گلشیفته فراهانی درباره هالیوود

راه گلشیفته فراهانی (راه هنری) بعد از مهاجرت از ایران و شهروند فرانسه شدن بارها تغییر کرده است و نظرات او درباره آینده بازیگری اش مدام در حال رشد و تغییر کردن است. با اینکه ما مردم ایران گلشیفته فراهانی را بازیگر هالیوود می دانیم ولی خودش از این عنوان متنفر است و دوست دارد در سینمای آزاد جهانی بازی کند و در فیلم های هالیوودی آزادی (به آن صورتی که خودش تعریف می کند) وجود ندارد. او می خواهد در سینمای مستقل فیلم بازی کند و می گوید اگر می خواستم اسیر سینمای هالیوود بشوم از ایران مهاجرت نمی کردم. صحبت های پدر گلشیفته در مصاحبه جدیدش : درباره آنچه سر گلشیفته آمده، من فکر می‌کنم داوری شخص من به درد نمی‌خورد. او اصلا دیگر فقط دختر من نیست و یک هنرمند خوب ایرانی در جهان است و داوری‌اش را باید برای مردم بگذاریم. گلشیفته فراهانی بازیگر متولد 19 تیر 1362 است. گلشیفته فراهانی در 35 فیلم نقش داشته است که بسیاری از آنها در جهان شناخته شده اند. گلشیفته فراهانی در جایزه سزار 2014 برای بازی در سنگ صبور نامزد دریافت جایزه امیدبخش ترین بازیگر زن شد و جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره 3 قاره را گلشیفته فراهانی برای بازی در بوتیک دریافت کرد.

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی و چالش برهنه شدن برای خانواده

از موقعی که گلشیفته مهاجرت کرده خانواده فراهانی یک هفته را هم بدون حاشیه نبوده اند. با مهاجرت گلشیفته و حضور او در فیلم هایی که مجبور است برهنه شود بار سنگینی بر دوش خانواده اش در ایران است. چرا که مردم همیشه در مصاحبه ها و حضورهای خانواده فراهانی این مورد را به آنها می گویند که دختر شما برهنه شده و خب برخی مواقع باعث آزار روحی آنها می شوند. پدر گلشیفته فراهانی چندی پیش اعلام کرده بود که رفتن و سر زدن به او هزینه زیادی می خواهد که من نمی توانم این هزینه را پرداخت کنم و خب همین گفته او باعث ایجاد حاشیه هایی شد و مردم می گفتند چرا گلشیفته که در هالیوود فیلم بازی می کند و وضع مالی خوبی دارد به شما کمک نمی کند !

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

کدخبر: 765165 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟