فیلم جدید محمدرضا گلزار در کنار هوادارش
حجم ویدیو: 389.58K | مدت زمان ویدیو: 00:00:06

محمدرضا گلزار متولد 1 فروردین 1356 در تهران است. محمدرضا گلزار بازیگر ، خواننده و آهنگساز است. محمدرضا گلزار فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد می باشد. محمدرضا گلزار اصالتا اهل تبریز است. محمدرضا گلزار دو برادر بنام علیرضا مهندس رشته عمران و بردیا مترجم زبان انگلیسی و یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمانی دارد و خودش فرزند سوم خانواده است.

محمدرضا گلزار

این روزها ویدیویی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال منتشر شدن است که یک دختر بی حجاب با محمدرضا گلزار (که او هم با تیپ بدنسازی است) سلفی ویدیو گرفته است. این ویدیو مونتاژ شده و با نرم افزارهای موبایل دستکاری شده است و این دختر فقط می خواهد معروف شود.

قطعا این ویدیو دستکاری شده و مونتاژ است چرا که اگر از دنبال کنندگان آقای گلزار باشید می دانید که ایشان در انتشار تصاویر در کنار دخترها و خانم ها بسیار دقت به خرج می دهند و از کم حاشیه ترین های این موضوع به شمار می آیند.

جنجال این روزها انتشار ویدیویی از گریه کردن دخترهای دهه هشتادی برای گلزار ! این روزها ویدیویی از مصاحبه با چند طرفدار دهه هشتادی محمدرضا گلزار منتشر شده که در آن ویدیو این دخترها برای محمدرضا گلزار گریه می کنند و می گویند دوست دارن در دنیای بدون گلزار نباشند ! کارشناسان و شخصیت های زیادی به این ویدیو واکنش نشان دادند که اکثر آنها واکنش منفی بود.

سوپر استاری برای تمام فصول : گلزار محبوب چهار نسل ! جالب است که محمدرضا گلزار بازیگر ، مجری ، خواننده ، ورزشکار و ...طرفداران زیادی در میان نسل های دهه شصت ، هفتاد و هشتاد و نود دارد ! و طرفداران او واقعا دو آتیشه هستند که نمونه ای از آن را در ویدیو منتشر شده این روزها قابل لمس است.

منبع:برخط نیوز

کدخبر: 763152
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟