عکس از میکاپ لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر جوان و نچرال ایرانی است لیندا کیانی تا به حال در فیلم و سریال های مختلفی ایفای نقش داشته لیندا کیانی استعداد خوبی در این زمینه بازیگری دارد لیندا کیانی اصالتا آبادانی است لیندا کیانی فارغ التحصیل رشته حقوق می باشد.

 البته لیندا از هنرمندان بسیار پرطرفدار و البته با استعدادی هستش که با هنر و تلاش خودش به این جایگاه رسید نه مثل خانم سحر قریشی که تنها با بازی در یک سریال دیده شد !

لیندا کیانی

از این ها که بگذریم اما لیندا کیانی از خانم هایی هستش که به خاطر تیپ و استایل های باز و ناجوری که داره مورد انتقاد زیاد یهم قرار میگیره. ظاهرا مسئولین سینما هم مشکلی با این روند ندارند و خانم های بازیگر هر چقدر هم که بدحجاب حتی بی حجاب باشند اتفاقی نمی افتد.

لیندا کیانی

لیندا کیانی و الناز حبیبی به تازگی بعد از بیرون آمدن فیلم "صحنه زنی" به چند اکران خصوصی و عمومی دعوت شدند و با توجه به اینکه این روزها تیپ بازیگران بسیار بسیار تو چشم هستش و چشم و هم چشمی وجود دارد هر بار با تیپ هایی به قول خودشون خاص حضور پیدا می کنند. اما اینبار پافر بسیار کوتاه لیندا کیانی با شلوار جذبش مورد توجه قرار گرفت جور که انگاری خانم بازیگر بلیز شلوار پوشیدند!

لیندا کیانی

شایانیوز

کدخبر: 759431
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟