بهاره کیان افشار ملکه زیبایی ایران شد + عکسی که تاثیر گذاشت

بهاره کیان افشار متولد 12 اردیبهشت 1364 در تهران است بهاره کیان افشار فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر است بهاره کیان افشار با وجود مخالفت خانواده فعالیت اش در بازیگری را شروع کرد البته طراحی و تبلیغات شغل اصلی اش است و می گوید عاشق تئاتر است  بهاره کیان افشار  میگوید کار دکوراسیون و تبلیغات را که دو رشته مجزا هستند، به عنوان کسب درآمد دارم و خیلی در آنها فعال هستم ولی انگیزه ام برای زندگی و مسیر پیش روی بازیگری و تئاتر است بهاره کیان افشار سال 83 برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی مقابل دوربین رفت. 

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار بازیگر جوان بسیار خوش چهره در اینستاگرام خود تصویری جذاب و دوست داشتنی را از چهره بدون آرایش خود که زیبایی خیره کننده ای دارد منتشر کرد.

بهاره کیان افشار

بازی متفاوت بهاره کیان افشار در نمور

فیلمبرداری فیلم سینمایی «نمور» به کارگردانی داود بیدل و تهیه کنندگی یاسر جعفری که در شمال کشور آغاز شده بود و با اضافه شدن چهره های جدیدتر ادامه داشت، در روزهای گذشته به پایان رسید.

به نظر می رسد گروه تولید سعی داشته تا ترکیبی جدید و متفاوت از بازیگران در این اثر ایفای نقش کنند.

فیلمنامه این ملودرام اجتماعی را نوشین معراجی به نگارش درآورده است و «نمور» دومین فیلم بلند بیدل محسوب می شود که قرار است برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود.

منبع : وقت صبح

کدخبر: 756381 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟