خانم مجری لوس با تیپ 13 ساله ها +  عکس خانواده با حیای صباراد

صبا راد با خواننده مشهور کشورمان مانی رهنما ازدواج کرده است. ظاهرا زندگی خوبی را مانی رهنما با صبا راد رقم زده است. صبا راد و همسرش یک خانه در ترکیه دارند.صبا راد اخیرا به ایران بازگشت. صبا راد درباره خرید لوازم خانه جدیدش در ایران صحبت می کند.

به گزارش رکنا، صبا راد عکس های جدیدی را با استایل کوکانه اش به مناسبت یلدا در فضای مجازی کرد.

صبا راد

صبا راد

صبا راد مجری سابق صدا و سیما مدتی است که بلاگر اینستاگرامی شده و همه ی رویدادهای شخصی زندگی اش را با مردم به اشتراک می گذارد.

او چند روز پیش یک خانه لاکچری در دریاچه چیتگر تهران اجاره کرده که قرار است برای این خانه وسایل بخرد. دلیل اینکه صبا راد منزل ندارد و حتی وسیله خانه ندارد این است که او مدتی پیش قرار بود برای همیشه به ترکیه مهاجرت کند. این کار را هم کرد و در ترکیه یک خانه خرید ولی الان به دلایل نامشخصی دوباره به ایران برگشته و قصد دارد اینجا زندگی جدیدی را شروع کند. البته منزل ترکیه را نفروخته و برای مسافرت دوباره به آنجا سر می زند.

صبا راد و مانی رهنما

یکی از درخواست های عجیب صبا راد مجری زن سابق صدا و سیما برای زمانی است که او در ترکیه بود و از صدا و سیما خواست آهنگ های شهرام شب پره را در تلویزیون پخش کنند ! مجری جنجالی مهاجرت کرده کیست ؟ نام اصلی صبا راد (فاطمه راد) است. صبا راد مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد یکی از مجریان معروف صدا و سیما بود.

صبا راد

آیا صبا راد دوباره مجری صدا و سیما می شود ؟

صبا راد و مانی رهنما

احتمال اینکه بازگشت صبا راد به ایران به دلیل شروع به کار دوباره او در صدا و سیما باشد خیلی ضعیف است چرا که در این مدت تصاویر و فیلم هایی از پوشش متفاوت او در اینستاگرام منتشر شده است و همچنین آن لایو جنجالی خود و همسرش درباره وطن و ایران و سخت بودن زندگی در ایران به طور کلی برای ممنوع الکار شدن یک مجری کافی است و احتمال بازگشت او تقریبا وجود ندارد (خیلی از مجریان زن با صد برابر موارد کمتر ممنوع الکار شده اند). صبا راد (فاطمه راد) مجری سابق صدا و سیما است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. او مدتی بود که به دنبال تاسیس برنامه مستقل اینترنتی بوده است.

مانی رهنما و صبا راد

 

کدخبر: 754238 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟