منوچهر هادی پاسخ محمدرضا گلزار را داد؛ مهم نیست مرا نشناختی!

محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران است . محمدرضا گلزار بازیگر سینما، نوازنده، خواننده، مجری و مدل ایرانی است. محمدرضا گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. محمدرضا گلزار درباره فیلم گیسو نظر داد.

به گزارش رکنا، محمدرضا گلزار «ضعف فیلمنامه و نبود متن کامل» و «بی‌انگیزگی آدم‌های موثر در پروژه» را از دلایل شکست «گیسو»ی منوچهر هادی عنوان کرده بود.

او در بخشی از صحبت‌هایش گفته بود، « … وقتی اتفاقی برای پروژه‌ای می‌افتد مقصر آن همه هستیم. شاید ما هم مقصریم که از ابتدا مصر نبودیم فیلمنامه را بخوانیم و اعتماد کردیم. پس من هم این شکست را گردن می‌گیرم…»

حالا منوچهر هادی که این روزها سریال کمدی «نیسان آبی» را برای شبکه نمایش خانگی کارگردانی می‌کند، در اینستاگرامش در پاسخ به محمدرضا گلزار نوشته است:

«از تو فقط لحظات خوب و رفاقت و برادری را بخاطر می‌سپارم. حضورت در زندگی کاریم موثر و مفید بود.

مهم نیست که من را نشناختی مهم است که میشناسمت خوش قلب و مهربان. صد گیسو که با تمام وجود و همه انگیزه ساختمش فدای یک تار موت، نه در کلام در واقعیت درونم.

ممنون تک تک عوامل و گروه محترم مخصوصن تهیه کننده هومن کبیری هم هستم و شرمنده کسانی که به هر دلیل ناراضی از گیسو هستند. تمام کاستی ها از من و دلایل ناتمام ماندن گیسو بماند. فقط بدانید که برای ادامه و سرانجام گیسو جنگیدم و نشد. مقصر کیست باز هم بماند.

مردم گیسو را دیدند و دنبال کردند و گله آنها به حق از ناتمامی آنست. که در این مجال گفتنش دردی را دوا نمی‌کند.»

سریال گیسو در ادامه عاشقانه با حضور بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، ساره بیات، هانیه توسلی و حسین یاری ساخته شد. منوچهر هادی، کارگردان «گیسو» تیرماه امسال از پایان اجباری این سریال و کنار گذاشته شدنش از کارگردانی پروژه گفته بود.

منبع: ایسنا

کدخبر: 752433
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟