فیلم از بهشت حسرت برانگیز نفیسه روشن / خانم بازیگر فقط پیاده روی می کند
حجم ویدیو: 3.55M | مدت زمان ویدیو: 00:00:14

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران است . نفیسه روشن هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. نفیسه روشن در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده . نفیسه روشن موفق به اخذ مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی شده است. نفیسه روشن عکس جدید یرا منتشر کرد.

به گزارش رکنا، نفیسه روشن استوری های زیبا از رامسر که در این بخش از ساعدنیوز مشاهده میفرمائید را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

بیشتر در تئاتر بازی می‌کنم!

نفیسه روشن

نفیسه روشن با بیان اینکه در حال حاضر بیشتر در تئاتر بازی می‌کنم، بیان کرد: فضای تئاتر به من دنیای تازه و جدیدی را نشان می‌دهد.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون با بیان اینکه سفیر دوقلوها در ایران هستم، گفت: کمک‌های مالی به خانواده‌های کم بضاعت، جشن دوقلوها، کمک‌های دیگر به دوقلوها از جمله کارهای انجمن دوقلوها در ایران است.

وی با گلایه از قضاوت مردم در فضای مجازی نسبت به هنرمندان افزود: من اصلا کسی را قضاوت نمی‌کنم، اما متأسفانه در فضای مجازی مردم به بدترین شکل ممکن ما را بسیار قضاوت می‌کنند.

نفیسه روشن درباره تجربه خوب سینمایی خود بیان کرد: فیلم سینمایی زیر سقف دودی و همکاری با پوران درخشنده را بسیار دوست دارم.

نفیسه روشن در رستوران

کدخبر: 750335
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟