فیلم جدیدی از سحر قریشی
حجم ویدیو: 1.95M | مدت زمان ویدیو: 00:00:15

سحر قریشی از بازیگران سینما و تلوزیون است سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید سحر قریشی متولد دهه60 است سحر قریشی در فضای مجازی حواشی زیادی دارد. سحر قریشی فیلمی را در کنار هوادارانش گرفت.

به گزارش رکنا، اخیرا فیلم عجیبی از سحر قریشی در کنار دو مرد منتشر شده است. در این فیلم یکی از هوادارانش با لحنی لاتی سحر قریشی را ولنجک قلبش صدا می زند و خانم بازیگر هم از این حرف ذوق می کند.

عکس سحر قریشی بدون شلوار و جوراب در خیابان شلوغ !

اخیرا عکس جدیدی از سحر قریشی و مردی دیگر در فضای مجازی منتشر شد این در حالی بود که خانم بازیگر پوششی را برای ساق پای خود ندارد. استایل عجیب سحر قریشی آن هم ، در خیابان و در کنار این مرد تعجب همه مخاطبان را به همراه داشت.

سحر قریشی

ماجرای دوستی سحر قریشی با امیر مقاره

عکس های جدیدی که دو بازیگر پر حاشیه ما در فضای مجازی منتشر می کنند راز های بسیاری را آشکار کرده است. لباس های سحر قریشی و امیر مقاره که جدیدا در اینستاگرام خود منتشر می کنند به طرز باورنکردنی با هم ست است.

سحر قریشی و امیر مقاره

شاید برایتان جالب باشد که بدانید دوست دختر امیر مقاره کیست؟ با کمی دقت در میان سلبریتی ها و هنرمندان میتوان به نکته های عجیب و جدیدی دست یافت.  اخیرا امیر مقاره با بازی در سریال نمایش خانگی خود را میان مردم محبوب تر کرده است و همه به دنبال این هستند که از زندگی خصوصی او بیشتر بدانند.

اخیرا عکس های مشترکی از امیر مقاره و سحر قریشی که تفاوت سنی 8 سال دارند در فضای مجازی منتشر شد که از چشمان تیزبین برخی از مخاطبان دور نماند . در این عکس ها امیر مقاره و سحر قریشی لباس های ست و یکدستی از مارک های خاص خریدند که نمی تواند این همه تشابه در پوشش اتفاقی باشد.

این حرکت عجیب چندی پیش هم از بازیگر معروف ، نوید محمدزاده و فرشته حسینی دیده شد که بعد از مدتی خبر ازدواج آن ها در فضای مجازی منتشر شد و این اتفاق دور از ذهن هم نبود حال نیز این حرکات از امیر مقاره و سحر قریشی نیز می تواند مژده ای از ازدواج یا دوستی آن ها باشد.

در ادامه عکس های عجیب از این دو سلبریتی را مشاهده می کنید ؛ کلاه و عینک های آن ها شبیه به هم است ، آن هم چندین بار !

امیر مقاره و سحر قریشی

امیر مقاره و سحر قریشی

کدخبر: 748064
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟