تیپ خاص متین ستوده به سبک دختران قاجاری + عکس

متین ستوده از بازیگران جوان کشورمان است. مدلینگ فعالیت دیگر متین ستوده به شمار می رود. متین ستوده ازدواج کرده است. عکس های لاکچری را متین ستوده از خود منتشر می کند.  متین ستوده عکس قاجاری خود را منتشر کرد.

به گزارش رکنا، این عکس از متین ستوده مربوط به سریال آهوی من مارال است که قرار است از شبکه نمایش خانگی منتشر شود.

متین ستوده

«آهوی من مارال» در شرف پخش

به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، پیش تولید «آهوی من مارال» پس از شروع دوباره تولیدات سینمایی که به علّت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است، آغاز خواهد شد.

سریال «آهوی من مارال» که در دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه می‌گذرد در دو فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شود، فصل اول ۱۵ قسمت و فصل دوم در ۲۵ قسمت خواهد بود.

موضوع این سریال به عشق ناصرالدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن، می‌پردازد همچنین داستان‌هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد و…

بخش‌هایی از سریال در استانبول قدیم می‌گذرد و از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه نیز استفاده خواهد شد و در این زمینه مذاکراتی شده است.

در خلاصه قصه «آهوی من مارال» آمده: ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه می‌رسد و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدرقدرتی امر می‌کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان…

طراحی لوگو این سریال بر عهده مهران گل محمدی و لیدا صبوری است.

حلقه میلیاردی متین ستوده

برخی عوامل این پروژه عبارتند از:

کارگردان: مهرداد غفارزاده، تهیه کننده: بهروز خوش رزم، مشاور پروژه و ناظر کیفی: سعید شریعتی، مشاوره فیلمنامه: فریدون عموزاده خلیلی، ایده و طرح سریال: مهرداد غفارزاده، اعضای نویسندگان: پریسا شمس، معصومه یزدانی، ابراهیم قربانپور، مشاور رسانه‌ای: اشکان منصوری. نوازنده: آیدین علیانسب.

منبع: وقت صبح

کدخبر: 745087 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟