مهناز افشار حجاب را کنار گذاشت!

مهناز افشار از سلبریتی های ایرانی دیپلم تجربی دارد. مهناز افشار اکنون در آلمان زندگی می کند. عکس های متنوع با پوشش های عجیبی را از مهناز افشار در اینستاگرامش می بینیم. حتی مهناز افشار در کنار آرش که از خوانندگان ایرانی در خارج از کشور است هم عکس انداخته است. مهناز افشار لباس عجیبی را برای میهمانی شبانه خود انتخاب کرد.

به گزارش رکنا، مهناز افشار پس از مهاجرتش بلافاصله کشف حجاب نکرد. اما رفته رفته تغییراتی در استایل او ایجاد شد که همه را متعجب کرد. مهناز افشار عکسی در یک مهمانی را از خودش منتشر کرد.

مهناز افشار

مهناز افشار عکس جدیدی را با استایل نامتعارفش در فضای مجازی منتشر کرد. ساپورت تنگ و استایل عجیب خانم بازیگر تعجب همه را در پی داشت.

مهناز افشار

بیوگرافی مهناز افشار و همسرش

نام : مهناز

نام خانوادگی : افشار

تاریخ تولد : 1356/3/21

محل تولد : تهران

همسر: یاسین رامین

فرزندان: یک دختر به نام لیا

دنیای بازیگری مهناز افشار 

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر خوب سینما در بیست و یکمین روز از خرداد ماه سال  1356 در تهران متولد شد، او بعد از اینکه دیپلم خود را در رشته تجربی گرفت تغییر رشته داد و برای چهار سال در یک موسسه غیرانتفاعی در رشته تدوین به ادامه تحصیل پرداخت ، افشار همچنین دوره های بازیگری استاد سمندریان را گذرانده است.

شور عشق

مهناز افشار در سال 1376 با بازی در سریال گمشده پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن با بازی در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی اولین حضورش در سینما را رقم زد. او با بازی در فیلم سینمایی شور عشق در سال 1379 شناخته شد و به شهرت رسید. شور عشق داستان دختر و پسری را روایت میکند که عاشق هم هستند و بخاطر مخالفت های خانواده ها به یکی از شهرهای شمالی فرار میکنند، مهناز افشار در این فیلم در کنار بهرام رادان به ایفای نقش پرداخت و توانست بخوبی از پس نقشش برآید.

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

کدخبر: 744646 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟