استوری جالب مهناز افشار برای وریا غفوری !

مهناز افشار متولد 21 خرداد 1356 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است مهناز افشار تحصیلکرده دیپلم تجربی و دوره 4 ساله رشته تدوین در یک موسسه غیرانتفاعی است مهناز افشار از 21 سالگی جلوی دوربین رفت و حالا بخاطر شرایطی در آلمان حضور دارد. مهناز افشار  دو برادر دارد که یکی جواهرساز و دیگری تولیدی سلفون دارد مهناز افشار تنها  یک خواهرش دارد و هم آرایشگر می باشد.

به گزارش رکنا، مهناز افشار،  با انتشار استوری زیر، به وریا غفوری کاپیتان استقلال بابت تولدش تبریک گفت.

مهناز افشار

حمایت مهناز افشار از وریا غفوری

حمایت‌های مهناز افشار از وریا غفوری به سال 98 برمی‌گردد. زمانی که کاپیتان استقلال حاضر به گفت‌وگو با دوربین صدا و سیما نشد.

وریا غفوری دو سال پیش، در جریان یک گفت‌و‌گو با رسانه‌های نوشتاری، حاضر به گفت‌وگو با خبرنگار تلویزیون نشد. ویدئویی که حسابی سر و صدا کرد و مهناز افشار، یکی از حمایت‌کننده‌های وریا غفوری به‌خاطر این کار لقب گرفت.

ببینید: حمایت مجازی مهناز افشار از شوهر سابقش همزمان با تبرئه!

حالا با فرارسیدن تولد غفوری، مهناز افشار این استوری را به اشتراک گذاشته است. خود مهناز افشار نیز این روز‌ها در دوبی به‌سر می‌برد.

مهناز افشار هم این روز‌ها به‌خاطر توئیت‌های مربوط به ماجرای یاسین رامین دوباره حاشیه‌ساز شده است. او به شوهر سابقش به‌خاطر تبرئیه از اتهامات وارده در دادگاه تجدید نظر، تبریک گفته است.

منبع: وقت صبح

کدخبر: 742964
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟