فریبا نادری و مادرش ! + فیلم
حجم ویدیو: 2.10M | مدت زمان ویدیو: 00:00:24

فریبا نادری صادقانه اعتراف می کند که پدرش سرباز فراری بود و او را به زور به جبهه فرستاند و این صداقت فریبا نادری مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.فریبا نادری توضیح می دهد که اختلاف سنی او با مادرش خیلی کم است و وقتی که مادرش 20 ساله بوده او را به دنیا آورده به همین دلیل خیلی با هم رفیق هستند. فریبا نادری مدتی است که پروژه خاصی انجام نداده و آخرین سریالی که از فریبا نادری به یاد مانده ستایش 3 شبکه سه صدا و سیما است.

فریبا نادری بازیگر زن تلویزیون می گوید که پدرش سرباز فراری بود و او را به زور به جبهه فرستاند !

فریبا نادری

اقدامات خیرخواهانه فریبا نادری با وضع مالی خوب

فریبا نادری که یکی از بازیگران ثروتمند است مدتی است در جهت تبلیغ انجام کارهای خیر و کمک به افراد نیازمند فعالیت می کند. برخی ها در کامنت ها به فریبا نادری می گویند تو که وضعیت مالی خیلی خوبی داری چرا این 500 میلیون را خودت نمی دهی و خب اینگونه دلسرد کردن سلبریتی ها برای جمع اوری کمک خوب نیست و باید تا می توانیم فرهنگ کمک کردن به دیگران را در جامعه گسترش دهیم. فریبا نادری با اینکه از طرفداران اصلی حسن روحانی بوده و گفته بود که از انتخاب او پشیمان نیستم از گرانی ها که باعث کم رونق شدن رستورانش شده می نالد : یکی از جنجالی ترین ویدیوهای فریبا نادری مربوط به حمایت او از حسن روحانی بود که برخلاف بسیاری از بازیگران و سلبریتی هایی که پا پس کشیدند از انتخابش دفاع کرد و نشان داد که ظاهرا فشار اقتصادی زیاد بر زندگی او تاثیری نگذاشته است و همین اقدام او باعث انتقادهای شدید مردم شد. نادری بازیگری ثروتمند است که خیلی از مردم اعتقاد دارند که به دلیل شوهر پولدارش است، او یک ویلای لاکچری و بزرگ در شمال کشور دارد که اکثر اوقات تصاویری از آن منتشر می کند. وی در پاسخ به سوال مردم درباره ویلایش به کنایه گفت : مردم ببخشند که ویلا دارم.

اعتراف فریبا نادری : پدرم سرباز فراری بود ! + فیلم

جزئیات جمله فریبا نادری به صدف طاهریان

صدف طاهریان بازیگر زن صدا و سیما بود که بعد از چند نقش کوتاه به خارج از کشور رفت و اقدام به کشف حجاب کرد. در بخش دیگر صحبت های فریبا نادری بر علیه صدف طاهریان او می گوید که صدف طاهریان وقتی که در ایران بود بازیگر خاصی نبود و اصلا مشهور نبود و با رفتن از ایران و کشف حجاب و انتشار تصاویر برهنه از خودش بر روی زبان ها افتاد پس لطفا اینقدر این بازیگر را گنده نکنید. صدف طاهریان یکی از بازیگران سینما و تلویزیون بود که پس از انتشار عکس های بی حجاب خود در فضای مجازی دست به  کارهای عجیبی زد. او عکس بی حجاب خود را در ایام محرم در اینستاگرام منتشر کرد. پس از آن اخباری مبنی بر هک شدن گوشی او منتشر شد؛ اما او روی موج تکذیب اخبار بی حجابی  سوار نشد و پاسخی قطعی به این اتفاق داد. او گفت این عکس ها را خودش و با اختیار و عقل منتشر کرده ؛ این جواب خبری قطعی از کشف حجاب وی در فضای مجازی بود! چندی بعد با خروج از ایران جنجال دیگری به پا کرد و عکس های بی پرده تری را منتشر کرد.

فریبا نادری

منبع: برخط نیوز

کدخبر: 742204 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟