بهنوش بختیاری هم در دانشگاه تدریس می کند + فیلم
حجم ویدیو: 40.78M | مدت زمان ویدیو: 00:05:33

 بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر حضور بسیار فعالی هم در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دارد و البته این حضور هم خالی از حاشیه نبوده و همواره پست ها و استوری های بهنوش بختیاری پای ثابت حواشی اینستاگرام است به تازگی و بعد از اینکه به گفته خود بهنوش بختیاری از سمت کارگردانان و عوامل سینمایی طرد شده و کمتر پیشنهاد کار و بازیگری دریافت می کند به سراغ تدریس رفت. بهنوش بختیاری به تازگی استوری منتشر کرد و خبر از برگزاری یه کارگاه خاص و ویژه داد، کارگاه رمز و راز طنازی که با تدریس بهنوش بختیاری برگزار و از همه جالب تر مدرکی است که از طرف دانشگاه علمی کاربردی به شرکت کنندگان این دوره ارائه می شود.

بهنوش بختیاری

 برگزاری این کارگاه همان طور که پیش بینی می شد با واکنش کاربران مواجه شد و در این بین پرستو گلستانی بازیگر سینما و تلویزیون هم با انتشار پستی علاوه بر اینکه به بهنوش کنایه زد بهاره رهنما را هم از یاد نبرد!.

خانم گلستانی در پست اینستاگرامی خود نوشت:

از عوارض روزگار تهی؛ مدرک معتبر طنازی!؟!؟!؟

از این پس با ارائه مدرک دانشگاهی طنازی زودتر استخدام می شوید و دیگر متهم به بی دست و پایی نمی شوید.

پرستو گلستانی

 اما ماجرا چیست و منظور پرستو گلستانی چرا به بهاره رهنما تیکه انداخت؟

بهاره رهنما بعد از اجرای این برنامه به روال همیشگی به سراغ فالوورهایش رفت و مشغول گذاشتن پست و استوری شد. در این بین بهاره رهنما روی عرشه یک کشتی تفریحی لایو گذاشت و صحبت هایی کرد که در ایران بازتاب بسیار منفی داشت.

بهاره رهنما گفت: «من این همه سال کار کردم، خیلی عادی است که بتوانم در این سن آسایش خاطر مالی داشته باشم و زندگی‌ام را راحت بگردانم.

هر آدمی که نتواند بعد از ۳۰ سال کار کردن زندگی خوب داشته باشد و آسایش و آرامش برای خودش و خانواده‌اش فراهم کند، به نظرم بی‌دست و پاست. من سال‌ها زحمت کشیدم و کار کردم و طبیعتا الان هم چیزی که دارید می‌بینید، نتیجه زحمات من است».

شایا نیوز
این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

کدخبر: 740001 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟