جذاب‌ ترین مرد جهان  در سال 2021  را بشناسید !

در جهان اتفاقات زیادی می افتد اما برخی از این اتفاقات در جهان ماندگار می شود. مانند انتخاب بهترین ها در هر زمینه ای که در جهان رکورد می زنند و به اصطلاح در گینس ثبت می شوند. یکی از این موارد انتخاب جذاب ترین مرد در جهان است که در سال جاری میلادی پائول راد به عنوان جذاب ترین مرد جهان انتخاب شد.

هرساله نزدیک به ماه های پایانی سال میلادی مجله People جذاب ترین مرد و زن جهان را انتخاب می کند. امسال نیز این اتفاق افتاد و پائول راد بازیگر مشهور هالیوودی به عنوان  جذاب‌ ترین مرد جهان  انتهاب شد. در پرشین وی درباره آن صحبت می کنیم.

انتخاب جذاب‌ ترین مرد جهان

مجله People که هر سال یک نفر را به عنوان جذابترین مرد زنده ی سال اعلام می کند امسال پائول راد بازیگر ۵۲ ساله را به این عنوان معرفی کرد.

حالا پائول در کنار افرادی از جمله برد پیت،کریس همسورث،جورج کلونی و فرد سال پیش یعنی مایکل بی جوردن این لقب را دریافت کرده.

جذاب‌ ترین مرد جهان

پائول راد از خوش اخلاق های هالیوود

پائول همچنین به عنوان یکی از خوش اخلاق ترین افراد هالیوود شناخته می شود و بسیاری اینکه او از ۲۵ سالگی تا کنون چهره ی تقریبا ثابتی داشته را مورد توجه قرار دادند.

پائول بازیگر نقش Ant Man و یکی از بازیگران سریال Friends است که محبوبیت بسیاری در هالیوود دارد.

بد نیست درباره پائول راد بیشتر بدانید

پل استیون راد زاده ۶ آوریل ۱۹۶۹ هنرپیشه آمریکایی است. از فیلم‌های او می‌توان به کاپیتان آمریکا:جنگ داخلی و انتقام جویان:پایان بازی اشاره نمود.

او در اول در فیلم‌های کمدی نقش آفرینی می‌کرد و با فیلم‌هایی همچون بی-سرنخ،تابستان داغ و نمناک آمریکایی، باکره چهل‌ساله، بهم ریخته،فراموش کردن سارا مارشال، ناهار برای احمق‌ها، رول مدلز،پلیس‌های جن-وای و دوستت دارم، مرد شناخته می‌شود.

جذاب‌ ترین مرد جهان

پائول راد در سریال تلویزیونی کمدی

در تلویزیون، او بیشتر به خاطر نقشش در سریال تلویزیونی کمدی شبکه ان‌بی‌سی،دوستان در نقش «مایک هانیگان» دوست پسر فیبی بوفی که بعداً با او ازدواج می‌کند،شناخته می‌شود.

اوایل زندگی پائول راد

راد در پسیک، نیوجرسی از پدر و مادری انگلیسی یهودی زاده شد و در ۱۳ سالگی نیز بت‌میتصوا (عملی که در دین یهودی نوجوانان ۱۳ ساله باید مطابق به کتاب مقدس انجام دهند) نیز انجام داده بود.نام خانوادگی اصلی او رادنیتزکی می‌باشد که بعداً توسط پدربزرگش به راد تغییر داده شد.

منبع : پرشین وی

آیا این خبر مفید بود؟