عکس خاص از انگشتر میلیاردی همسر مهران غفوریان

مهران غفوریان چندی پیش به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شد. خوشبختانه حال مهران غفوریان خوب است و پس از 2 هفته از بیمارستان مرخص شد. حتی مهران غفوریان با دخترش به پیاده روی شبانه و پاییزی پرداخت. همسر مهران غفوریان عکس او را منتشر کرد.حواشی عکس اخیر مهران غفوریان و همسرش در فضای مجازی کولاک کرد.

همسر مهران غفوریان آرزو غفوریان است که اخیرا پست عاشقانه ای را برای همسرش در فضای مجازی منتشر کرد. او با گذاشتن عکس مهران غفوریان نوشت:

ارزش قلب به عشق! ارزش سخن به صداقت!  ارزش چشم به پاکی! ارزش دست به یاری! و ارزش دوست به وفای اوست

اما در این میان عکسی از انگشتر لاکچری و گران همسر آقای بازیگر و طرح هایی که روی دستش کشیده بود ، نیز از چشم مخاطبان دور نماند و بسیاری از مخاطبان در این باره نظر های متفاوتی دادند.

مهران غفوریان

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم نامه نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فارغ التحصیل رشته ی نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز است.

مهران غفوریان با انتشار تصویری از خود پس از عمل جراحی گفت:خیلی شاکر خدا هستم و خیلی ممنونم که اجازه داد زنده بمانم که این همه عشق مردم و دوستان و نگرانی‌هایشان را ببینم.

مهران غفوریان در صحبت های خود روی تخت بیمارستان گفت: خدایا ممنونم که به من فرصت دادی ببینم مردم چقدر دوستم دارند.

مهران غفوریان و خانواده

تشکر مهران غفوریان از طرفدارانش

این بازیگر ضمن قدردانی از دوست‌داران و همراهانش، گفت:خیلی شاکر خدا هستم. خیلی ممنونم  که اجازه داد زنده بمانم که این همه عشق مردم و دوستان و نگرانی‌هایشان را ببینم. خدایا ممنونم که بهم فرصت دادی ببینم مردم چقدر دوستم دارند. نمی‌دانید چقدر ارزش دارد وقتی می‌فهمید زنده بودنتان برای خیلی‌ها مهم است. قربان مردم مملکتم بروم، هرجای دنیا که هستند. خیلی خوشحالم که زنده ماندم و ممنونم که من را لایق عشق‌تان می‌دانید.

آیا این خبر مفید بود؟