دلیل ازدواج همسر رضا رویگری با بازیگر معروف چه بود؟
حجم ویدیو: 10.73M | مدت زمان ویدیو: 00:01:28

رضا رویگری بازیگر مطرح و شناخته شده است .رضا رویگری به تازگی در بستر بیماری است . رضا رویگری در یک مصاحبه ماجرای عشقش به همسر دومش را تعریف کرد.رضا رویگری در صحبت هایش گفت چندماه بین ازدواج اول و دومش فاصله بود و این شایعه است که رضا رویگری بلافاصله از همسر قبلی اش جدا شده و با تارا ازدواج کرده است.

رضا رویگری بازیگر پیشکسوت کشورمان است که متاسفانه چند سالی است به علت بیماری کم کار شده است. او چندین سال پیش مجددا ازدواج کرد و اختلاف سنی ۴۳سال با همسرش باعث حواشی بسیاری شد.

صحبت های همسر رضا رویگری تارا کریمی

رضا رویگری

تارا کریمی همسر رضا رویگری به قضاوت‌هایی که علیه او به دلیل اختلاف سنی ۴۳ ساله‌ با همسرش شد گلایه کرد.

مجری از حرف های مردم گفت،که همسر رضا رویگری =به خاطر پول یا شهرت این بازیگر معروف همسر ایشان شد؛ یا حرف های دیگر... او در پاسخ به صحبت های مجری از سختی های زندگی اش گفت.

او گفت از این  قضاوت ها ناراحت می شود ، حتی با رضا در میان می گذارد و رضا رویگری هم می گوید که آن ها تو را نمی شناسند و از دور تو را تماشا می کنند و این اختلاف سنی را می بینند و حق دارند.

تارا کریمی  کیست؟

تارا کریمی

کریمی مدل و بازیگر ایرانی در ۱۳۶۸ در شیراز به دنیا آمده و در زمینه مدلینگ فعالیت داشته و اکنون نیز وارد عرصه بازیگری شده است.او مدتی در عرصه مدلینگ فعالیت می کرد به تازگی وارد بازیگری شده و در نمایش حسن کچل با همسرش همبازی شده است .

او در ۲۳ سالگی در سال ۱۳۹۲ با رضا رویگری بازیگر و خواننده ایرانی ازدواج کرد.نکته مهم این ازدواج اختلاف سنی ۴۳ ساله ای است که این زوج با هم دارند.اما بر خلاف این اختلاف سنی زیاد ، آنها زندگی عاشقانه و خوبی را کنار هم میگذرانند و بسیار خوشبخت هستند

رضا رویگری

همسر رضا رویگری

تارا کریمی درباره نحوه ازدواج و مخالفت پدرش بیان می کند:پدرم مخالف بود و حتی خواهر بزرگم مدام به من می گفت چه اتفاقی افتاده،تو که برنامه دیگری برای زندگی ات داشتی و نمی خواستی ازدواج کنی.به بهانه صحبت های همسر رضا رویگری درباره او بیشتر صحبت می کنیم.

اما به هر حال این اتفاق افتاد. خیلی ها می گفتند ,رضا جای پدرت است و از این ازدواج برحذر کن ولی حرف مردم برایم مهم نبود.من اصلا ایشان را به عنوان بازیگر نمی شناختم و هیچ کاری از ایشان ندیده بودم.

رضا رویگری

وضعیت اقتصادی همسرش در زمان ازدواج

زمانی که من با رضا ازدواج کردم تنها با یک حلقه ازدواج کردیم.رضا یک خانه داشت که آن را هم بابت اینکه پسرش به خاطر عدم پرداخت مهریه به زندان نیفتد فروخت.حتی خانه ای که در آن ساکن هستیم اجاره ای است.

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 736430 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟