تیکه سنگین دنیا جهانبخت به مهراد جم + فیلم
حجم ویدیو: 2.89M | مدت زمان ویدیو: 00:00:23

دنیا جهانبخت در دوران بارداری قرار دارد. اما باز هم شاهد فعالیت زیاد دنیا جهانبخت در اینستاگرام هستیم. ظاهرا هنوز دنیا جهانبخت در شوک ترک کردن او و فرزندش ازسوی همسرش مهراد جم قرار دارد. در این فیلم دنیا جهانبخت به مهراد جم خواننده مشهور تیکه می پراند که بچه فقط درست کردنش نیست. ادامه مسیر و به دنیا آوردن و بزرگ کردن او هم هست ! صحبت های دنیا جهانبخت را مشاهده کنید.

خشم دنیا جهانبخت از مهراد جم

دنیا جهانبخت که این روزها حسابی درگیر آماده سازی خود برای زایمان است ظاهرا مشکلات و رنج های زیادی را تحمل کرده و همین شده که از دست مهراد جم عصبانی است. البته دنیا جهانبخت که مثل شاهزاده ها همه ی امکانات برایش آماده است از راننده شخصی گرفته تا پرستار خودش و بچه اش !

رخ نمایی جدید مهراد جم همسر سابق دنیا جهانبخت

مهراد جم در جدیدترین تصویر اینستاگرامی که منتشر کرده خودش به همراه پدر و مادرش است که احتمالا این مهر تاییدی بر حضور او در ایران و زندانی نبودن او است. البته هنوز هم برخی از مردم بر این عقیده هستند که همه ی این ها بازی جدید دنیا جهانبخت است ولی خب بارداری او دیگر شوخی نیست و واقعا او یک پسر را به دنیا خواهد آورد. آنطور که دنیا جهانبخت گفته قرار است یکی از لاکچری ترین زایمان های قرن اخیر را دنیا شاهد باشد !

تیم فیلمبرداری میکاپ و ... همگی برای زایمان پسری که هنوز پدر او از مخفیگاهش بیرون نیامده و پسرش را گردن بگیرد ! آنطور که دنیا جهانبخت گفته وقتی که مهراد جم تصمیم گرفت به ایران برگردد به پای او افتاده و او را التماس کرده که نرو و همچنین نشانه هایی داده که دم درب آسانسور به پای او افتاده و التماس کردم که نرود ولی او با مشت به صورت من زد ! این ادعایی است که او می گوید که مهراد جم در این شرایط بارداری او را کتک زده است و هیچ مدرکی برای آن ندارد با اینکه قطعا در خانه ی لوکس آنها دوربین مداربسته هست و می توانسته فیلم آن را بگیرد !

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 734476 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟