گلشیفته فراهانی هم از دست رفت ! + فیلم رفتارهای غیرعادی
حجم ویدیو: 2.37M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

گلشیفته فراهانی دختر بهزاد فراهانی است.گلشیفته فراهانی خواهر بازیگر ایرانی شقایق فراهانی است.گلشیفته فراهانی پیش از این در ایران بازیگری می کرد.گلشیفته فراهانی در فیلم سینمایی درباره الی ایفای نقش کرده است.گلشیفته فراهانی فیلم عجیبی را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، گلشیفته فراهانی بازیگر زن ایرانی خارج نشین در سینمای هالیوود ، فیلمی  را در فضای مجازی منتشر کرد. او در این فیلم آنگ می خواند و در باغ حرکات جلفی را انجام می دهد.

البته دیگر نمی توان روی ایرانی بودن گلشیفته فراهانی تاکید کرد چراکه به گفته خودش چندین سال است که ملیت خود را به کشور فرانسه تغییر داده و دیگر ایرانی نیست و رسما شهروند فرانسه است.

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی از سینمای هالیوود متنفر است

گلشیفته فراهانی

با اینکه ما مردم ایران گلشیفته فراهانی را بازیگر هالیوود می دانیم ولی خودش از این عنوان متنفر است و دوست دارد در سینمای آزاد جهانی بازی کند و در فیلم های هالیوودی آزادی (به آن صورتی که خودش تعریف می کند) وجود ندارد. او می خواهد در سینمای مستقل فیلم بازی کند و می گوید اگر می خواستم اسیر سینمای هالیوود بشوم از ایران مهاجرت نمی کردم. صحبت های پدر گلشیفته در مصاحبه جدیدش : درباره آنچه سر گلشیفته آمده، من فکر می‌کنم داوری شخص من به درد نمی‌خورد. او اصلا دیگر فقط دختر من نیست و یک هنرمند خوب ایرانی در جهان است و داوری‌اش را باید برای مردم بگذاریم. گلشیفته فراهانی بازیگر متولد 19 تیر 1362 است. گلشیفته فراهانی در 35 فیلم نقش داشته است که بسیاری از آنها در جهان شناخته شده اند. گلشیفته فراهانی در جایزه سزار 2014 برای بازی در سنگ صبور نامزد دریافت جایزه امیدبخش ترین بازیگر زن شد و جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره 3 قاره را گلشیفته فراهانی برای بازی در بوتیک دریافت کرد.

گلشیفته فراهانی با 2 مرد

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

منبع: برخط نیوز

کدخبر: 731957 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟