لباس حاشیه ساز همسر جواد عزتی + داستان آشنایی با مه لقا !

جواد عزتی بازیگر سرشناس کشورمان است. جواد عزتی با اجرای تئاتر‌های خیابانی کار هنری خود را شروع کرده است. جواد عزتی و مه لقا باقری زوج هنری هستند. جواد عزتی متولد سال 60 است. خبری درباره جدایی جواد عزتی از همسرش منتشر شده است.

به گزارش رکنا، مه لقا باقری ، همسر جواد عزتی است که عکس های جذابی را در فضای مجازی منتشر کرد.

مه لقا باقری

مه لقا باقری

مه لقا باقری

مه لقا باقری

مه لقا باقری

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری 

جواد عزتی همسر مه لقا باقری بازیگر سینما است. جواد عزتی متولد ۲۰ دی ۱۳۶۰ ، بازیگر و فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره است. جواد عزتی همسر مه لقا باقری بازیگر سینما است. جواد عزتی از ۱۵ سالگی بازی در تئاتر را شروع و بدون هیچ معطلی‌ کار کرده است. جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری از زوج های جوان دنیای هنر هستند که سالهاست زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند. جواد عزتی و همسرش هم از بازیگران سینما ، تلویزیون و تئاتر هستند که ماجرای آشنایی و ازدواجشان هم به دنیای هنر ختم میشود.

مدرسه که می رفتم فیلم های کمدی جری لوییس از جمله «بیماری قلابی» را دوست داشتم که بعدا دو برادر بزرگم من را با سینما آشنا کردند  یادم است فیلم «گلنار» را هفت بار در سینما و «اجاره نشین ها» را توی ویدیوی خانگی دیدم

جواد عزتی

جواد عزتی : عاشق مسافرکشی هستم

عاشق مسافرکشی هستم تا جایی که چند وقت پیش رفتم تاکسیرانی یک ماشینی ثبت نام کنم که اونا هم تعجب کردند ولی ندادند من عشق می ورزم اصلا اینکه آدم های مختلف میشینن تو ماشین و باهاشون حرف می زنم

جواد عزتی

جواد عزتی کدام بازیگران را کشف استعداد کرد؟

ساعد سهیلی در گفتگویی عنوان کرد جواد عزتی زمانی که بعنوان بازیگران فعالیت می کرد استعداد وی را کشف کرده و بواسط او وارد فیلم «میان ماندن و رفتن» شد

فیلم هایی که جواد عزتی در آنها ایفای نقش کرده است:

بعد از اتفاق – 1399

خورشید – 1398

شنای پروانه – 1398

مغز استخوان – 1398

آتابای – 1398

دوزیست – 1398

جهان با من برقص – 1397

ماجرای نیمروز: رد خون – 1397

چهار انگشت – 1397

جان دار – 1397

ما همه با هم هستیم – 1397

پیلوت – 1396

لاتاری – 1396

تنگه ابوقریب – 1396

هزارپا – 1396

آینه بغل – 1396

ماجرای نیمروز – 1395

اکسیدان – 1395

خرگیوش – 1395

هفت معکوس – 1394

پارادایس – 1394

زاپاس – 1394

در مدت معلوم – 1393

تگرگ و آفتاب – 1393

شیار 143 – 1392

فرشته ‌ها با هم می ‌آیند – 1392

کلاشینکف – 1392

جا به ‌جا – 1391

همه چیز برای فروش – 1391

همبازی – 1390 

همه چی آرومه – 1389 

آفریقا – 1389

طلا و مس – 1387 

بیمار استاندارد – 1395

دردسرهای عظیم 2 – 1394

دردسرهای عظیم – 1393

 تله فیلم پشت درهای بسته – 1393

دودکش – 1392

هفت ‌سین – 1391

دست بالای دست – 1391

 تله فیلم نامه‌ های خیس – 1391

تله فیلم وقت بزرگ شدنه – 1391

تله فیلم نیش – 1391

جواد عزتی

جواد عزتی و شهرت با بابا اتی در قهوه تلخ

سال 1385 شروع شهرت اش با چهارمین تجربه تلویزیونی اش در سریال «باغ مظهر» مهران مدیری و مجموعه «قرارگاه مسکونی» شروع شد در نهایت شهرت او با نقش بابا اتی در سال 1389 با سریال «قهوه تلخ» به اوج رسید

کارنامه هنری جواد عزتی

محمد جواد عزتی متولد بیستم دی 1360از سال 75 به صورت حرفه‌ای تئاتر را آغاز کرد و اولین کار تلویزیونی‌اش را درسال 79 انجام داد. از جمله سریال‌هایی که در آن ایفای نقش کرده مثل هیچ‌کس، مرد هزار چهره، قرارگاه مسکونی، بی‌مقدمه، باغ مظفر، کمربندها را ببندیم و قصه‌های شبانه و قهوه تلخ بوده است.

جواد عزتی

جواد عزتی و موفقیت در فروش فیلم ها

اگر موفقیت احتمالی آینه بغل با توجه به افتتاحیه پرفروش را در کنار فروش بالای اکسیدان و موفقیت "ماجرای نیمروز" قرار دهیم به یک پدیده تازه در گیشه سینماها می رسیم.

جواد عزتی که با زاپاس و در مدت معلوم هم توانسته مخاطبان بالایی جذب کند امسال می تواند از دو ستاره گران قیمت سینما پول سازتر باشد. این موفقیت در کنار جایزه او در جشن حافظ این بازیگر را به پدیده تازه سینمای ایران تبدیل می کند. بازیگری که از همین حالا با هزارپا و پارادایس می تواند دو فیلم پرفروش در سال آینده داشته باشد.

جواد عزتی بازیگر سریال «بیمار استاندارد» درباره مهم ترین ویژگی نقش خود در این سریال مناسبتی نوروز که این شب ها از شبکه یک سیما روی آنتن رفته است، گفت: علاوه بر فیلمنامه خوب و متن قوی این سریال، برای شخص من نوع اعتیاد نقش امید که من آن را ایفا می کنم، جالب بود. او به بوی چسب اعتیاد دارد و این نوع اعتیاد واقعا وجود دارد و عده‌ای به آن دچار هستند. اما شاید بسیاری از مردم با آن آشنا نباشند.

وی افزود: این جنس اعتیادها یک درگیری مهم است و کاربرد آن در داستان صرفا برای فانتزی نیست. من از این اعتیاد وحشتناک اطلاع داشتم و این ویژگی بیش از هر چیز کاراکتر امید را برای من جالب و من را به نقش نزدیک کرد. به نظرم سایر کاراکترهای این سریال نیز یک ویژگی مهم دارند. این که نویسنده آن ها را در داستان رها نکرده است و حتی نقش های گذری هم استفاده کاربردی در متن پیدا کرده اند.

این بازیگر در پاسخ به این که با توجه به کوتاه بودن کمیت نقش ها در سریال چقدر فرصت کافی برای معرفی شخصیت ها وجود دارد، بیان کرد: برای قضاوت در این رابطه لازم است بقیه قسمت های سریال را ببینیم. چراکه خود من هم مثل یک بیننده این شب سریال را می بینم. اما به نظرم تک تک کاراکترها در متن «بیمار استاندارد» استفاده کاربردی دارند و هیچ نقشی به قصه وارد نشده است تا فضایی را پر کند.

وی با مهم تر ارزیابی کردن کیفیت نقش در این اثر عنوان کرد: من در سینما تجربه بازی در نقش های کوتاه از نظر کمیت را زیاد داشته ام. «شیار ۱۴۳»، «همه چیز برای فروش»، «کلاشینکف»،« طلا و مس» از جمله این کارها هستند که از نظر ارزشی برای من فیلم های مهم و بزرگی بودند و دوست داشتم از آن ها سهمی داشته باشم. زیرا از همان ابتدا می دانستم که ممکن است این فیلم ها به کتابخانه های مردم برود و در تاریخ سینما ماندگار شود. اصولا همیشه از همکاری با کارگردان های خوب لذت برده ام و «بیمار استاندارد» تجربه اولم برای این نوع نقش ها نبود.

وی همچنین ادامه داد: سریال های تلویزیونی حداقل در ژانر کمدی از سینما جلوتر هستند و بسیاری از بازیگران کمدی سینما نیز به واسطه تجربه های تلویزیونی شان به سینما راه یافته اند. این یک فرصت برای تلویزیون است که نباید آن را از دست بدهد و با رعایت استانداردها این حوزه را تقویت کند.

بازیگر سریال «سه دونگ سه دونگ» خاطرنشان کرد: اگرچه سریع ساخته شدن سریال ها در شرایط بحران مالی تلویزیون به کمک این رسانه می آید و هرچه این سرعت بیشتر شود هزینه های تولید کمتر خواهد شد، اما باید در نظر بگیریم که این یک رویه درست و استاندارد نیست و نباید عادی شود. ضمن این که برای سریال های کوتاه و بلند این روند تفاوت دارد. مثلا برای یک سریال ۹۰ قسمتی طبیعی است که بخشی از تولید همزمان با پخش صورت بگیرد. در این صورت می توان بازخوردهای مخاطبان را هم دریافت کرد و در ادامه کار به آن توجه داشت. این سریال ها مانند روزنامه هستند و آیینه اتفاقات روز جامعه. اما درباره سریال های کوتاه ۱۳ قسمتی که قرار است مثل یک رمان یا داستان تعریف شوند باید همه چیز قبل از تولید حاضر و آماده باشد.

وی همچنین درباره ویژگی های «بیمار استاندارد» بیان کرد: این نوع سریال ها در دنیا معمولا از شبکه های کابلی پخش می شوند یا به صورت اینترنتی مردم آن ها را خریداری می کنند. زیرا تک تک دیالوگ های آن ها بار اطلاعاتی دارد و نیاز دارد مردم با تمرکز آن را ببینند.

بیمار استاندارد سریال نوروزی شبکه یک سیما به کارگردانی سعید آقاخانی که به سفارش مرکز گسترش فیلم نامه نویسی صدا و سیما توسط مسعود ردایی تهیه شده و از ٢٩ اسفند هرشب ساعت ٢٢:١٥ از این شبکه پخش می شود.

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 729502
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟