رونمایی از پسران هادی چوپان بدنساز برتر جهان !  + عکس ها

مسابقات مسترالمپیا هر سال در کشور آمریکا بهترین  بدنسازان جهان را گرد هم می آورد تا از بین آنان بهترین بدنساز را انتخاب کنند.

هادی چوپان امسال برای سومین بار متوالی در مسابقات مسترالمپیا حضور داشت و با بدنی زیباپس از بیگ رمی و برندون کوری به مقام سوم دست یافت و نکته مهم در مسابقات امسال توجه ویژه کارشناسان پرورش اندام نسبت به زیبایی بدن هادی چوپان بود و خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند هادی چوپان باید اول می شد.

مسابقات مسترالمپیا که معتبرترین مسابقه پرورش اندام است در دسته های مختلف بدنسازی برگزار می شود و جایزه های نقدی هم به همراه دارد.

در دسته سنگین وزن این مسابقات نفر اول 400 هزار دلارو نفر دوم 150 هزار دلار و نفر سوم 100 هزار دلار جایزه نقدی دریافت می کنند که البته 30 درصد این مبلغ طبق قانون کشور آمریکا برای مالیات از ورزشکاران کم می شود.

هادی چوپان برترین بدنساز تاریخ ایران 

سال 2019 در اولین سالی که هادی چوپان به مسترالمپیا راه پیدا کرد به مقام سوم و قهرمان مردمی رسید و سال گذشته به مقام چهارم و امسال هم مانند سال اولی که حضور داشت توانست به مقام سوم و قهرمان مردمی دست پیدا کند.

هادی چوپان

هیچ یک از بدنسازان تاریخ ایران تاکنون مقامی را در مسترالمپیا کسب نکردند و هادی چوپان تنها ایرانی است که در مسترالمپیا توانسته مقام کسب کند.

جالب است بدانید هیچ نهاد و وزارتی از هادی چوپان تابحال هیچگونه حمایتی نکرده است.

تمام هزینه شرکت در مسابقات مسترالمپیا از سفر به آمریکا تا هزینه مربی اش را هادی چوپان از جیب خودش پرداخت می کند.

مشکلات صدور ویزا برای ایرانیان هم که در چند سال اخیر گریبان گیر خیلی از بدنسازان خوب کشورمان شده بود سال 2018 مانع حضور هادی چوپان در مسابقات مسترالمپیا شده است.

فدراسیون پرورش اندام سالیان نه چندان دور میلیاردها تومان خرج می کردند تا قهرمانان مسترالمپیا را به کشورمان بیاورند اما امروز قهرمان مردمی و سومین بدنساز برتر مسترالمپیا در کشورمان حضور دارد و هیچ کس میل به حمایت از او ندارد در صورتی که کشورهای همسایه با هزینه های نجومی برای داشتن او سر و دست می شکنند.

بیوگرافی هادی چوپان

هادی چوپان متولد چهارم مهرماه سال ۱۳۶۶ در سپیدان شیراز است.

هادی در سال های نوجوانی گچکار بوده و کنار دست برادر بزرگترش حسن کار میکرده است. برادری که همیشه استاد و مشوّق هادی در مسیر بدنسازی بوده است.

هادی چوپان

هادی چوپان از ۱۳ سالگی بدنسازی را شروع کرده است و از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو ثابت تیم ملی بدن‌سازی ایران بوده و در سال های گذشته به قله های جهانی این ورزش دست پیدا کرده است.

مربی هادی چوپان در سال‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۷ جمشید اوجی بود و پس از آن، چند سال مربی نداشت و از ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ علی نعمتی مربی‌گری او را بر عهده داشت.

از سال ۱۳۹۶  هنی رامبد مربی ایرانی آمریکایی که خودش جزو بهترین مربی های جهان است مربیگری هادی چوپان را تاکنون بر عهده داشت.

هادی چوپان چند سال پیش ازدواج کرده و دارای دو فرزند به نام های محمد حافظ و نادیا میباشد .

هادی چوپان با 100 کیلوگرم وزن و 167 سانتیمتر قامت زنگ خطر را برای حریفان نامدار خویش در این رشته به صدا در آورده است.

آیا این خبر مفید بود؟