فیلم خوانندگی رویا نونهالی ! /  باورنکردنی
حجم ویدیو: 5.06M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41

رویا نونهالی تاکنون موفق به کسب جوایز و افتخارات فراوانی شده است. رویا نونهالی در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده است. رویا نونهالی در دوران کرونا با تیپ متفاوتی مشاهده شد.  رویا نونهالی و رامین حیدری با همدیگر ازدواج کرده اند. رویا نونهالی داور مسابقه عصر جدید بود.

به گزارش رکنا، رویا نونهالی در تاتری در حال آهنگ خواندن است، او در اجرایی متفاوت در همخوانی شرکت می کند و در بخش هایی از آهنگ تنهایی می خواند.

بیوگرافی و زندگینامه رویا نونهالی

نام : رویا

نام خانوادگی : نونهالی

متولد : 24 بهمن 1341

آغاز فعالیت هنری : 1362

همسر : رامین حیدری فاروقی

محل تولد : تهران

رویا+نونهالی 1

معرفی همسر رویا نونهالی رامین حیدری فاروقی

آقای حیدری فارغ التحصیل رشته کارگردانی و فوق لیسانس پژوهش می باشند بیشتر ایشان را با مستند های زیبایی که می سازند می شناسیم همچنین در کارگردانی و کار های مربوط به سینما تلویزیون نیز دستی در کار دارند.

آغاز فعالیت رویا نونهالی

رویا نونهالی

آغاز فعالیت هنری رویا نونهالی از سال 1362 با بازیگری تئاتر شروع شد. فعالیت در سینما از سال 1366 با حضور در فیلم «یار در خانه و...» ساخته خسرو سینایی. بازی در تلویزیون سال 1381 با مجموعه «خواب و بیدار» او را به اوج شهرت رساند. رؤیا نونهالی در سال 1395 جزو داوران سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر بود.

زندگی رویا نونهالی

اصلیت وی به روستای تاکر از توابع بخش بلده شهرستان نور در استان مازندران بر می گردد. نونهالی دارای تحصیلات در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. رویا نونهالی در خانواده ای متدین پر از عشق بزرگ شده است وی می گوید سرچشمه این عشق پدر و مادرم هستند که این عشق به خانواده و دوست داشتن را به من و چهار خواهر دیگرم تزریق کرده اند.

رویا نونهالی

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟