رونمایی از همسر سرشناس و دختر حسین پاکدل ! + عکس نوه ملوسش

حسین پاکدل بازیگر، مجری، نویسنده و تهیه کننده معروف کشورمان است. حسین پاکدل سال ها پیش با عاطفه رضوی بازیگر ازدواج کرد و سه فرزند دارد. حسین پاکدل برادر مهدی پاکدل بازیگر جوان است.حسین پاکدل متولد 1338 است.حسین پاکدل در سال‌های ۱۳۶۶ تا ۱۳۷۳، مدیریت پخش شبکه اول سیما را بر عهده داشت.

حسین پاکدل

پاکدل مدیر دوره‌های دهم و یازدهم جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان بود. او مدتی نیز مدیریت تئاتر شهر را بر عهده داشت.

ممنوع‌التصویری موقت

قرار بود همچون سال‌های قبل حسین پاکدل از مسوولین عالی‌رتبه و همچنین مجری سال‌های گذشته در صداوسیما، اجرای برنامه اختتامیه سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر را بر عهده داشته باشد. اما ناگهان او از این کار به دلیل ممنوع‌التصویری در تلویزیون کنار گذاشته شد؛ و اجرای برنامه به محمدرضا شهیدی‌فرد محول شد

حسین پاکدل

به بهانه عکس نوه حسین پاکدل درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم. حذف تصاویر و نام «حسین پاکدل» هنرمند سرشناس ایرانی از تیزر یا آنونس‌های تبلیغاتی فیلم «خانه کاغذی» در صدا و سیمای جمهوری اسلامی با اعتراض برخی از سینماگران ایران همراه شد. پرویز پرستویی در مصاحبه‌ای که در تاریخ ۱۶ دی ماه ۹۶ با فریدون جیرانی در برنامه زنده سی و پنج داشت، این موضوع را به‌طور کامل تشریح کرد و دلیل این ممنوع التصویری را بازگو کرد.

با این وجود بازی در دو سریال تلویزیونی در سال ۱۳۹۸ یعنی سریال از یادها رفته ,و سریال از سرنوشت حاکی از پایان یافتن ممنوع التصویری پاکدل است.

زندگی شخصی حسن پاکدل

وی برادر مهدی پاکدل و مسعود پاکدل و ‌همسر بازیگر و چهره‌پرداز عاطفه رضوی است ,و همچنین یک دختر به نام سبا و دو پسر به نام‌های یحیی و سینا از ازدواج اول خود دارد.
پرشین وی
این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

آیا این خبر مفید بود؟