فیلم زمین خوردن دخترانی که به دنبال محمدرضا گلزار می دوند
حجم ویدیو: 3.40M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

محمدرضا گلزار از چهره های پرطرفدار در کشورمان است. محمدرضا گلزار در هنرهای مختلف استعداد خود را نشان داده است. چندی پیش حضور محمدرضا گلزار در یکی از شرکت های سامسونگ با استقبال عجیب مردم همراه شد. در این فیلم هم می توانید شدت توجه و علاقه دخترانی که طرفدار محمدرضا گلزار هستند را ببینید. جالب است که برخی از دختران هوادار محمدرضا گلزار از شدت دویدن به زمین می خورند.

حالا که بحث طرفداران محمدرضا گلزار و رفتار عجیب آنها داغ شده یه ویدیو ببینید از رفتار عجیب تر طرفدارانش که به دنبال او می دوند و زمین می خورند و باز ادامه می دهند !

برخی ها همه این اتفاقات را نمایش می دانند، ولی ما می گوییم این ها نمایش نیست اما از پیش تعیین شده است. یعنی اطلاعایه و تبلیغ می کنند که فلان ساعت محمدرضا گلزار در فلان مکان حضور دارد، خب او هم طرفدار دارد نمی توانیم منکر این شویم تجمع می کنند و بعد طی حرکات نمایشی در میان آنها مانور می دهد و از وسط جمعیت عبور می کند. یعنی اگر نمایشی باشد، نمایش این است که او از میان جمعیت عبور کند و حاشیه ایجاد کند.

جنجال طرفداران محمدرضا گلزار

مدتی قبل ویدیویی منتشر شد که در آن با چند طرفدار دهه هشتادی محمدرضا گلزار مصاحبه می شد که اگه او در دنیا نبود چه می کردند. اشکل هایی که این دختران با شنیدن این جمله ریختند سوژه رسانه ها و کارشناسان شد.محمدرضا گلزار قطعا طرفداران زیادی دارد، خیلی زیاد !و اینکه دختران و حتی پسران زیادی هستند که برای آنها اشک می ریزند در آن شکی نیست بدون هیچ نمایشی... اما موضوعی که مطرح می شود کارگردانی این محبت و طرفداری ست. اینکه یک مرکز تجاری راه بیندازی و اطلاعیه بدهی که در این شرایط بدون رعایت پروتکل ها به خیابان ها بریزند و ابراز محبت کنند آنجاست که بحث و حاشیه ها آغاز می شود.

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟