استایل شیک محمدرضا گلزار در اتاق ویلایش  + عکس

محمدرضا گلزار از چهره های پولدار است اما ظاهرا محمدرضا گلزار سختی زیادی کشیده است تا به این حد از شهرت و وضع مالی خوب برسد. محمدرضا گلزار یکی از چهره های مطرح در گروه معروف آریان بوده است. محمدرضا گلزار در رستوران هم کار کرده است. فیلم صحبت های محمدرضا گلزار را درباره زندگی خصوصی اش ببینید.

به گزارش رکنا، محمدرضا گلزار عکس جدیدی را با کت و شلوار منتشر کرد.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار فروردین ماه 1379 بود که در شهر خزر شهر در کافی شاپ ایرج قادری کارگردان را دید، سر میزشان رفت و از او برای اولین کنسرت گروه آریان دعوت کرد.اما در پاسخ ایرج قادری او را برای بازی در فیلم نرگس و سام دعوت کرد، به این صورت بعد از چند تست و پیش تولید گلزار درسال 79 اولین تجربه بازیگری خودرا بدست آورد.

محمدرضا گلزار در آمریکا

محمدرضا گلزار این روزها در آمریکاست و در گران ترین بوتیک دنیا حاضر شده است. البتی برخی می گویند برای شرکت در چند کنسرت هم رفته است. او تصاویری از قرارداد تبلیغاتی خود با برند مشهور آمریکایی منتشر کرده است. محمدرضا گلزار خواننده، مجری و هنرپیشه معروف ایرانی است. او از سال ۱۳۷۷ فعالیت هنری خود را آغاز کرد و بازی در فیلم سینمایی آینه بغل، بانویی از ماه و در امتداد شهر را در کارنامه هنری خود دارد. آقای بازیگر دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات است. در قسمت زیر تصاویری از بازیگرانی که حج رفتند را قرار داده ایم.

محمدرضا گلزار و ورزش کردن

در دو سه سال اخیر محمدرضا گلزار به شدت ورزش می کند و این از ظاهر او هم مشخص است که کاملا ورزشی شده است. برخی از تصاویر و فیلم های ورزش کردن او انتقاد می کنند به همین دلیل او به منتقدان ورزش کردنش اینگونه پاسخ داد :

سنگ ، بسیار است برای پاهایی که به دویدن در مسیرهای سخت ،عادت دارند ،

برای آدم هایی که به اندازه ی کافی قوی اند ؛ چرا که خودشان را باور دارند .

مشکل اینجاست که آنان که ندویدند و نرسیدند و کلافه شده اند از نشستن ؛ برای ایستاده ها سنگ می ریزند !

مشکل اینجاست که آدم های ساکن ، پای آدم های درعبور را می گیرند ، چون چشمان راکدشان به تماشای دویدن عادت ندارد !

مشکل اینجاست که آدم ها به جای سرکوب ضعف هایشان ، تسلیم می شوند ، به آسایشِ تسلیم؛ عادت می کنند و از یک جایی به بعد ،حتی تابِ دیدنِ موفقیت آنان که در سخت ترین شرایط ایستادند و ادامه دادند و تسلیم نشدند را ندارند !

آنان که نشسته اند ، رنجِ عبور را نمی فهمند ،

و نمی دانند کسانی که امروز روی قله ای ایستاده اند ، چند بار در مسیرِ صعود ، زخمی شدند ، چند بار زمین خوردند و چند بار در نهایتِ خستگی ادامه دادند ،

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟