عاشقانه های بهاره رهنما و حاجی در فضای سبز

بهاره رهنما متولد اراک است. بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی دارد. بهاره رهنما از بازیگرانی است که همیشه در صدر اخبار هنرمندان قرار دارد. بهاره رهنما با همسرش زندگی خوبی دارد. بهاره رهنما در اینستاگرام به حال و هوای پاییز پرداخت.

بهاره رهنما در پاییز

بهاره و حاجی تصاویر دونفره زیادی در دنیای مجازی منتشر کرده اند که گاهی ژست های نامعقولشان باعث حرف و حدیث می شود. البته آن ها هیچ گاه به این سخنان بها نداده و توجهی نمی کنند و به کار خود ادامه می دهند. وی به تازگی نیز تصویری ژورنالی در کنار حاجی با ژستی دلبرانه انتشار داد و به بهانه شروع پاییز متنی عاشقانه نوشت.

بهاره در کپشن پستش نوشت:

امشب یک ساعت را دوبار زندگی میکنیم... این هدیه مهر است به عشاق ...

امشب ساعتها از ٢٤ به ٢٣ برمیگردد و من یکساعت بیشتر دارمت... پاییزتون پر از خبرهای خوب و مبارک...

و حاجی در پاسخ به همسرش نوشت:

پاییز دوست‌ داشتنی است چون تو دوستش داری

مثل باران که زیباست، چون تو زیبایی

بهاره رهنما در درکه_

خانم بازیگر درآمد بسیار خوب و بالایی از طریق اینستاگرامش دارد و نه تنها تبلیغات پیج های دیگر را انجام می دهد بلکه خود نیز چند بیزینس در زمینه خدمات به بانوان دارد و آن ها را هم دائما به کاربران معرفی می کند. امیر خسرو عباسی همسر رهنما نیز مالک برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی است و بهاره رهنما از طریق همین برند با حاجی آشنا می شود. ناگفته نماند آقای عباسی با این ازدواج و با استفاده از شهرت بهاره توانست برند خود را بیشتر معرفی و معروف کند.

بیوگرافی بهاره رهنما:

بهاره رهنما 10 آذر سال 1352 در روستای هزاوه اراک بعنوان فرزند دوم به دنیا آمد ، یک خواهر بزرگتر بنام بهانه متولد 1343 و یک برادر دوقلو بنام رهام دارد که دکتر می باشد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

ازدواج بهاره رهنما

بیوگرافی امیر خسرو عباسی:

امیر خسرو عباسی متولد 1353 و ساکن محله الهیه تهران است.  

مهندس امیرخسرو عباسی مدیر شرکت پارس پخش کهن است که تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس (HIGHNESS-JUXI)  را انجام می دهند.

امیر خسرو عباسی

در سال ۹۵ به عنوان جوان کارآفرین برای راه اندازی تولیدات محصولات آرایشی و بهداشتی ایرانی معرفی شده است. وی در سال 1392 و 1393 موفق به دریافت تندیس از دست نماینده وزیر شد. همچنین اولین کرم شتر مرغ در ایران توسط شرکت امیر خسرو عباسی تولید شده است.

منبع :شایا نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 723376 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟