عکس خصوصی دختر ایرج نوروزی دست به دست شد ! / ناگفته عجیب ایرج نوروزی

ایرج نوذری هنرپیشه و کونگ‌فوکار اهل ایران است. ایرج نوروزی متولد 7 اسفند 1342 است. ایرج نوروزی فرزند منوچهر نوذری است.ایرج نوروزی در ۲۱ مهر ۱۳۹۴ در یک مسابقهٔ اسب‌دوانی دچار سانحه شد. ایرج نوذری به زبان‌های سانسکریت، هندی، اردو، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی مسلط است.

به گزارش رکنا، به تازگی عکس جدیدی از ایرج نوروزی و دخترش در فضای مجازی منتشر شد که واکنش بسیاری از مخاطبانش را در پی داشت. دختر ایرج نوروزی بدون حجاب در کنار پدرش عکس گرفته است. در ادامه این عکس حاشیه ساز را مشاهده می کنید.

ایرج نوروزی

ماجرای حادثه شدید برای ایرج نوذری

ایرج نوذری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و فرزند محروم منوچهر نوذری با انتشار عکس زیر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: «اتفاقی افتاد و لطف خدا شامل حالم شد. در چهارنعل کورس برای صحنه ای محیرالعقول که از اسب پرت کردم خودمو و به علت عدم تعویض شن های کف پیست ، انگشت دست و صورت آسیب دید».

بیوگرافی ایرج نوروزی

ایرج نوذری متولد 7 اسفند 1342 دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان شناسی و پسر منوچهر نوذری است. او سال 1370 ازدواج کرده است و همسرش اسپانیائی است و دو دختر به نامهای دلربا و دلناز دارد. اولین حضور نوذری برمی گردد به سال 1370 که در دو فیلم “اوینار”(شهرام اسدی) و “آخرین تلاش”(سیامک اعتمادی) ایفای نقش کرد. او ظاهرا بعد از این دو فیلم به خارج از کشور سفر کرد و حضور دوباره اش در سینما با 12 سال تاخیر همراه شد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نوذری، از پیشکسوتان ورزش کونگ فو در ایران بوده است. وی هم اکنون ریاست امور بین الملل فدراسیون کونگ فوی ایران را برعهده دارد. وی به چندین زبان از جمله سنسکریت، هندی، اردو، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی مسلط است.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟