واکنش مردم به عمل زیبایی الهام حمیدی /  اعتراف خانم بازیگر ! + فیلم
حجم ویدیو: 6.99M | مدت زمان ویدیو: 00:00:57

الهام حمیدی عمل های زیبایی اش را تکذیب کرد . برخلاف نظر مردم درباره صورت الهام حمیدی ، خانم الهام حمیدی تکذیب می کند که عمل خاصی (مثل بوتاکس، ژل و ...) روی صورتش انجام داده باشد.یکی از بزرگترین حاشیه های زندگی الهام حمیدی دروغ گفتن درباره ازدواجش بود. الهام حمیدی چند سال پیش ازدواج کرد و ازدواج او حاشیه های زیادی داشت چراکه او برای بار دوم ازدواج می کرد اما الهام حمیدی به مردم گفته بود که بار اولم است و همین باعث شد برخی از رسانه ها تصاویری از ازدواج اول  الهام حمیدی منتشر کنند و حاشیه هایی ایجاد شود.

الهام حمیدی

او در پاسخ به انتقاد درباره قایم کردن ازدواج اولش این موضوع را شخصی دانست که مردم نباید در آن دخالت کنند. الهام حمیدی فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی ندارد و در کل امسال فقط با چند برند میکاپ و آرایشی همکاری داشته آن هم به صورت محدود.

الهام حمیدی

چرا الهام حمیدی کم کار شده است ؟ الهام حمیدی مدتی است که فعالیتش در شبکه های اجتماعی کم شده و فیلم و سریالی بازی نکرده است و آنچه در تلویزیون پخش می شود آثار گذشته او است که البته او مدتی قبل این اتفاق را به دلیل مافیا و باند بازی در سینما و تلویزیون دانست و عنوان کرد که تا وقتی یک نقش درست و در شان من و بدور از هرگونه مافیا بازی بهم پیشنهاد نشود صبر می کنم و از کمبود مالی نمی ترسم !

الهام حمیدی

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع : برخط نیوز

آیا این خبر مفید بود؟