طارمی به ویروس فیفا مبتلا شد؟/ نگرانی پرتغالی‌ها از وضعیت مهدی

مهدی طارمی بازیکن فوتبال ایران در پست مهاجم است. مهدی طارمی در تیم پورتو پرتغال به شدت در حال درخشش است. مهدی طارمی در دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق حضور داشت. مهدی طارمی به تیتر روزنامه رکورد پیوست. در ادامه جزئیات این تیتر از مهدی طارمی را بخوانید.

تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در دومین دیدار خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر موفق شد برابر عراق با سه گل به پیروزی برسد. مهدی طارمی مهاجم ایران در این مسابقه یک گل زد و یک پاس گل داد تا یکی از مهره‌های تاثیرگذار این مسابقه لقب بگیرد.

مهدی طارمی آسیب دید

طارمی در حالی در بازی با عراق تعویض شد که به نوشته روزنامه «رکورد» پرتغال، روی مچ پایش یخ گذاشته بود و احتمال دارد دچار آسیب دیدگی شده باشد. این موضوع در آستانه بازی حساس پورتو با اسپورتینگ که به «کلاسیکو» پرتغال مشهور است، باعث نگرانی هواداران پورتو شده است.

روزنامه رکورد در این مورد انتقاد غیر مستقیمی هم از فیفا و تقویم بازی‌های ملی انجام داده و نوشته است: «چند روز تا کلاسیکو آیا طارمی به ویروس فیفا مبتلا شده است؟»

مهدی طارمی به پورتو برمی گردد؟

رکورد در ادامه گزارش خود آورده است: «تردید درباره مصدومیت طارمی زمانی برطرف می‌شود که این مهاجم به پورتو بازگردد اما به جرات می‌توان گفت که بازی ایران مقابل عراق با مشکلاتی در مچ پای او به پایان رسید. چهره خندان طارمی در عکسی که بعد از بازی به اشتراک گذاشته نشان می‌دهد که او مشکل جدی نخواهد داشت اگرچه به احتمال زیاد هنگام بازگشت به پرتغال دوباره مورد ارزیابی قرار می‌گیرد زیرا انتظار می‌رود در جلسه تمرینی پورتو در روز پنجشنبه حضور داشته باشد. این مهاجم در خط حمله ایران مقابل عراق که در دوحه قطر برگزار شد، یک گل زد و یک پاس گل داد تا در برد ۳ بر صفر تیمش سهیم باشد.»

منبع : خبر ورزشی

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟