رز رضوی خیلی جوان همسر شریفی نیای پیر نیست؟! + فیلم اعتراض خانم بازیگر
حجم ویدیو: 15.24M | مدت زمان ویدیو: 00:02:05

رز رضوی بازیگر ایرانی است. رز رضوی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد.رز رضوی متولد 14 فروردین سال 1361 است. رز رضوی بازیگر کم حاشیه تری در فضای مجازی بود اما شایعه ازدواج رز رضوی و محمدرضا شریفی نیا ، در فضای مجازی کولام کرد. رز رضوی در مصاحبه ای به این شایعات پاسخ داده است.

به گزارش رکنا، صحبت های جالب رز رضوی بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون درباره شایعات رابطه اش با محمدرضا شریفی نیا را ببینید.

بیوگرافی رز رضوی

فعالیت هنری خود را با فیلم سینمایی ملودی به کارگردانی جهانگیر جهانگیری آغاز کرد بعد از آن در چند فیلم و سریال ایفای نقش کرد تا اینکه در نهایت با بازی در سریال ملکوت به کارگردانی محمدرضا آهنج دیده شد. وی یک دوره‌های بازیگری زیر نظر حمید سمندریان گذرانده‌است.

عمده کارهای شناخته شده وی سریال‌های مختارنامه، خط قرمز، کلاه پهلوی، ملکوت، تبریز در مه و فیلم‌های بیداری رؤیاها، ملودی و دعوت است.

ماجرای ازدواج رز رضوی و شریفی نیا

در خبر‌ها و محافل رسانه ای پخش شده بود که رز رضوی با محمدرضا شریفی‌نیا ازدواج کرده، شریفی نیا در این باره توضیحاتی را در برنامه دورهمی داد:در سفر حج معمول بود باید زنان با محارم به حج بروند و در این سفر، نام هر بازیگر مرد در کنار یک بازیگر زن عنوان شد و اسم خانم رز رضوی در کنار من آمده بود و شیطنت یک روزنامه در تهران بود که با تیتری نوشت:ماه عسل محمدرضا شریفی‌نیا و رز رضوی در مکه… اما من و خانم رضوی بارها و بارها این موضوع را تکذیب کرده‌ایم.

آیا این خبر مفید بود؟