رفتار عجیب صبا راد در سفر به دبی + فیلم
حجم ویدیو: 13.02M | مدت زمان ویدیو: 00:01:46

صبا راد از چهره های بسیار فعال در اینستاگرام است. صبا راد از لحظه لحظه سفر خود و همسرش به ترکیه فیلم و استوری منتشر می کند. صبا راد به تبلیغ هم در اینستاگرام خود زیاد می پردازد. نام اصلی صبا راد فاطمه راد است. در ادامه فیلمی از سفر لاکچری صبا راد به دبی را به همراه همسرش مشاهده کنید.

گزارش لحظه به لحظه ! سفر عاشقانه لاکچری صبا راد مجری زن مشهور ایرانی که به ترکیه مهاجرت کرده را مشاهده کنید.

صبا راد سفرها و تفریحات زیادی را در صفحه خود منتشر می کند و تقریبا همیشه در حال خوشگذرانی در کشورهای مختلف است ! نام اصلی صبا راد (فاطمه راد) است.

صبا راد کیست؟

صبا راد مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد یکی از مجریان معروف صدا و سیما بود.

راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است .او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟