سگ میلیونی مریم معصومی

مریم معصومی بازیگر اصفهانی کشورمان است. مریم معصومی یک سگ خانگی دارد. مریم معصومی در اینستاگرامش عکس هایی را با سگش منتشر می کند. در تازه ترین پست مریم معصومی از خنده سگش ذوق زده شده است. این پست مریم معصومی را مشاهده کنید.

ذوق مریم معصومی از خنده سگش

مریم معصومی بازیگر زن صدا و سیما که این شب ها با سریال همه چیز آنجاست در شبکه آی فیلم است رابطه بسیار صمیمی با سگش دارد و این رابطه باعث سوژه شدن او شده است.

مریم معصومی عاشق سگش است

این رفتار مریم معصومی با سگش انتقادات زیادی را در پی داشته و خیلی از فالوورهای او می گویند که وی باید ازدواج کند و این صحبت ها را با بچه هایش داشته باشد نه سگ !

مریم معصومی

جالب است بدانید مریم معصومی اخیرا اعلام کرده که در 15 سالگی عاشق شده بود و می خواست ازدواج کند ولی مادرش او را منصرف کرده است و از این اتفاق که ازدواج نکرده خوشحال است.

مریم معصومی در دیزاین فعالیت دارد

 مریم معصومی در اسفندماه سال 1365 متولد شد، او فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی و همچنین عکاسی است. او دوره بازیگری و کارگردانی را در کلاسهای استاد سمندریان گذرانده و با تله فیلم کادوی دربدر اولین تجربه بازیگری اش را بدست آورد. مریم معصومی که در زمینه دیزاین هم فعالیت کرده و همچنین تدوین فیلم را هم تجربه کرده کار بعدی اش در زمینه بازیگری فیلم سینمایی اخلاقتو خوب کن بود.

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 716777 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟