واقعیتی تاسفبار درباره مینا نامداری ! + عکس ها

مینا نامداری از شاخ های اینستاگرام است. مینا نامداری با 2 پسر نوجوان لایو گذاشته بود که موجب بازداشتش شد. مینا نامداری در اسپانیا بازداشت شده بود. فیلم های مستهجنی مینا نامداری از خود پخش کرده است. مینا نامداری به هر قیمتی سعی در جذب مخاطب دارد.

به گزارش رکنا، مینا نامداری یکی  یکی از اینفلوئنسرهای دهه شصتی ایرانی است که مقیم ترکیه بوده و در زمیه مد و لباس فعالیت دارد.مینا نامداری یکی از مبتذل ترین اینفلوئنسرها در فضای مجازی است. او با گذاشتن لایو و عکی های غیر اخلاقی در اینستاگرام جنجال های زیادی به پا کرد؛ این جنجال ها ارتباط مستقیمی با درآمد این خانم در فضای مجازی دارد و در آمد میلیاردی او از پخش کردن فیلم ها و عکس های غیر متعارف در اینستاگرام تامین می شود. لایو های او با پسران نوجوان و کودک بسیاری از آن ها را به مسیرهای نامناسب کشانده است. مینا نامداری با برهنه شدن و حرکات مبتذل سعی در جذب مخاطب دارد. او با حرکت در مسیر ابتذال اخلاقی و تولید محتوای نامناسب در اینستاگرام برای خود درآمدهای نجومی کسب می کند.او مثل پویان مختاری و ساشا سبحانی و میلاد حاتمی و فرشید امیر شقاقی و بهادر وحشی، در تبلیغ سایت های شرط بندی نیز فعال است.

مینا نامداری حدود دو سال در بلژیک بود و سپس به مانند داوود هزینه که یکی دیگر از شاخ های اینستا است، در کشور ترکیه ساکن شد. وی در ترکیه یک گالری راه اندازی کرد بطوریکه در همان نمایشگاه آثار هنری یک کارگردان ترک به او پیشنهاد ایفای نقش کوتاهی در یک فیلم را داد. این فیلم که در سال ۲۰۱۷ پخش شد، پیشنهادهای دیگری را هم برای او در پی داشت. چند نفر به او پیشنهاد بازی در یک برنامه تلویزیونی را داده بودند که چندان جالب نبود. اما در بین آن‌ها از چند برند معتبر در ترکیه که مرکز رفت و آمد ایرانی‌های زیادی بود، پیشنهاد مدلینگ به او شد که مینا از این کار بسیار استقبال کرد و رسماً به کار مدلینگ روی آورد.

 مینا نامداری کیست؟

مینا نامداری متولد پنجم آبان ماه سال شصت و نه در تهران است. پدرش از فعالان کسب و کار فولاد بود و در زمینه ملک نیز فعالیت داشت. او متولد منطقه یک تهران است و زندگی خوبی با خواهرش داشت.

تحصیلات مینا نامداری در زمینه هنر و نقاشی بود و برای تحصیل به بلژیک رفت. پس از اخراج از دانشگاه، از بلژیک به ترکیه می‌رود. استایل مینا نامداری و علاقه او به مد و لباس و فوتوژشت‌های لاکچری دنیای فشن سبب می‌شود تا با یک کارگردان ترک همکاری کند.

ارتباط مینا نامداری با پیام صادقیان، فوتبالیست سابق پرسپولیسی‌ها از جمله جنجالی‌های وی با چهره‌های ورزشی است که یادآور روابط سحر قریشی با طارمی است. لایو اینستاگرامی وحید خزایی با مینا نامداری از دیگر لایو‌های پر حاشیه اینستاگرام ایرانیان در سال‌های اخیر است.

مینا نامداری

زندگی شخصی مینا نامداری

پدرش در تجارت فولاد فعال است و به خرید و فروش ملک در تهران مشغول است. مینا در هنرستان در رشته نقاشی تحصیل کرد و بعد برای ادامه تحصیل به کشور بلژیک رفت. او که بیشتر درگیر خوشگذرانی و تفریح در این کشور اروپایی بود در نهایت از دانشگاه اخراج شد. در ادامه او به کشور ترکیه و شهر استانبول رفت و ساکن یکی از خانه های پدرش شد.

شروع مدلینگ مینا نامداری

مینا نامداری تصمیم گرفت یک نمایشگاه برای فروش آثار هنری تاسیس کند. او در آنجا با یک کارگردان ترک آشنا شد و بدین ترتیب در سال ۲۰۱۷ در یک سریال نقشی کوتاه ایفا کرد. این ارتباطات و رفت و آمدها باعث شد او توجه چند برند مشهور در ترکیه را به خود جلب کند. همین جا بود که مینا پیشنهاد مدلینگ دریافت کرد.

همزمان با شروع فعالیت در زمینه مدلینگ، این دختر ایرانی اکانت اینستاگرامش را فعال کرد. او عکس هایی تبلیغی از برندهای مختلف را منتشر می کرد. کم کم طرفداران نامداری بیشتر و بیشتر شدند و او صاحب یکی از پیج های شناخته شده در اینستاگرام شد. مینا نامداری تصمیم گرفت برای جذب مخاطب بیشتر، محتواهای جدیدی منتشر کند. او عکس هایی برهنه از خودش منتشر می کرد و بدین ترتیب بیشتر موردتوجه رسانه های زرد ایرانی قرار گرفت.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟