توهین جنجالی فریبا نادری به مردم + عکس

فریبا نادری بازیگر 33 ساله کشورمان است. فریبا نادری در فیلم های زیادی بازی کرده است. فریبا نادری برای بار دوم ازدواج کرده و فریبا نادری فرزندی ندارد همچنین در ادامه بیشتر از فریبا نادری بخوانید.

فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر زن مشهور ایرانی با گاو خطاب دادن مردمی که ماسک نمی زنند حاشیه هایی را ایجاد کرد. برخی از کاربران و فالوورهای او این نوع ادبیات را توهین قلمداد کردند و گفتند که ما واکسن زدیم و ماسک نمی زنیم و باید نسبت به این ادبیات عذرخواهی کنی !

فالوورهای اینستاگرامی فریبا نادری که به دلیل واکسن زدن و یا کرونا گرفتن ماسک نمی زنند از این استوری فریبا نادری بسیار خشمگین شدند اما به راستی حق با کدام است ؟

فریبا نادری اخیرا با چند برند نه چندان مشهور قرارداد تبلیغاتی بسته و تبلیغات سطح پایینی را در صفحات خود منتشر می کند.

البته این را هم بگوییم شوهر فریبا نادری فردی بسیار پولدار است و اساسا زندگی فریبا نادری بسیار لوکس است (این را از تصاویری که از منزا خود منتشر کرده مخصوصا منزلی که در آن میزبان مهمان های برنامه شام ایرانی بود می توان فهمید) تصویر پایین آسانسور خانه او است !

فریبا نادری چهره آشنا سینما و تلویزیون است. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری بعد از درگذشت همسر اولش با یکی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.

منبع: برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟