ضربه سنگین به محمدرضا گلزار ! / خودش هم شوکه است ! + جزییات
محمدرضا گلزار از چهره های سرشناس کشورمان در عرصه هنر است. فیلم "سام و نرگس" محمدرضا گلزار را به دنیای سینما وارد کرد. محمدرضا گلزار متولد فصل بهار است. جوایز سینمایی متعددی را محمدرضا گلزار از آن خود کرده است. با این حال حضور محمدرضاگلزار در مسابقه هفت خوان که از شبکه نمایش خانگی پخش می شود باعث نشد مردم از این برنامه استقبال کنند.

به گزارش رکنا، پرهام موسوی در سینما باز نوشت: با تبلیغات گسترده در شبکه نمایش خانگی و همچنین بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر هم نتوانست بیننده‌های زیادی در شبکه خانگی جذب کند و در نهایت باعث شد این مسابقه تبدیل به کم مخاطب‌ترین برنامه در شبکه خانگی شود.

این اتفاق نشان داد که فرمول تکراری مسابقه برنده باش در شبکه خانگی بازخورد خوبی ندارد چون مخاطبین شبکه خانگی باهوش‌تر از مخاطبین صداسیما هستند که با ورژن‌های سطحی جذب مسابقات و برنامه‌های ترکیبی شوند.

یکنواختی خاصی در اجرای محمدرضا گلزار شاهد هستیم به همین دلیل ریتم مسابقه خسته کننده است حتی سوالاتی که مطرح میشود نمیتواند هیجان به مخاطب ایجاد کند.

شکست شوکه کننده

این شکست برای تیم سازنده هم شوکه کننده بود چون فکر میکردند با حضور محمدرضا گلزار قطعا رکورد بیننده را در شبکه خانگی میزند اما این اتفاق رخ نداد و پربیننده‌ترین برنامه‌های شبکه خانگی خلاصه شد به چند سریال خاص

اتفاق خوبی است که مردم باهوش‌تر از قبل شده‌اند و دیگر راضی نمیشوند به مسابقه‌ای که سوالات پیش پا افتاده‌ای طراحی میکندو سطح مطالعه مخاطبین باعث شده هر محتوایی را نپسدند

مسابقه‌های مختلفی در سال‌های اخیر برای تلویزیون ساخته شد اما هیچ کدام از این مسابقات اطلاعات عمومی نتوانستند موفقیت‌هایی که منوچهر نوذری در مسابقه هفته ایجاد کرد، تکرار کنند چون تفکر مشخصی در این مسابقات دیده نمی‌شد و تنها با بودجه‌های هنگفت چهره‌های سلبریتی نظیر محمدرضا گلزار، مهران مدیری و سام درخشانی جذب این برنامه‌ها شدند.

حتی مجریان این برنامه‌ها به این فکر نبودند که سطح مسابقه ارتقا پیدا کند یا حتی مسابقه ستاره‌ها که در دهه هشتاد پخش شد موفق‌تر از مسابقه‌های سال‌های اخیر است چون در مسابقه ستاره‌ها ایرج نوذری کاملا تسلط در اجرای خودش داشت و سوالات جذابیت خاصی برای مخاطبین داشت.

استفاده از چهره‌های شناخته شده

در هفت خان برای اینکه مخاطبین بیشتر شود از چهره‌های شناخته شده هم به عنوان شرکت کننده استفاده کردند اما موفق نشد.

در پایان به این نتیجه میرسیم با هر محتوای سطحی نمیتوان مخاطبین را راضی کرد حتی اگر ادعای بالا بردن سطح آگاهی مردم باشد ادعایی که در عمل نمی‌بینیم ولی در این بین برنامه‌های فاخر و بی‌ادعایی مثل کتاب باز مورد استقبال قرار گرفت.

منبع: وقت صبح

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟