نجمه جودکی خانم مجری از تلویزیون رفت! + عکس

نجمه جودکی مجری تلویزیون و گوینده رادیو بوده است. نجمه جودکی متولد 21 آبان 1371 در تهران است. نجمه جودکی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد. نجمه جودکی به تازگی خبر جنجالی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.نجمه جودکی اعلام کرده است که کار مجری گری را کنار گذاشته است.

به گزارش رکنا، نجمه جودکی مجری مشهور برنامه های تلویزیونی که با اجرا در شبکه جام جم وارد قاب تصویر شد و با سبک متفاوت خود در اجرا به یکی از مجریان محبوب تبدیل شد.این هنرمند از اجرای برنامه های گفتگو محور تا اجرای مسابقه های تلفنی، به خوبی استعداد خود در زمینه اجرا را نشان داده و در طول دوران فعالیت خود مجری برنامه های مختلف تلویزیونی بود. نجمه جودکی روز گذشته در اینستاگرام خود، با یک تصمیم ناگهانی از اجرا در تلویزیون خداحافظی کرد.

نجمه جودکی با انتشار عکس زیر از خداحافظی خود در اینستاگرامش گفت:

نجمه جودکی

    برای مخاطبانم مینویسم..

    برای مردمی که سیزده سال لحظه به لحظه حضورشان را حس کردم..

    دقیقا هجده سالم بود که اجرای اولین برنامه زنده ام را تجربه کردم..

    سالها تلاش کردم تا در این جایگاه باشم ..

    و حالا در سی و یک سالگی تصمیم جدیدم را با شما شریک میشوم:

    امیدوارم دور شدن من از اجرا در تلویزیون بین منو شما جدایی نندازه..

    پی نوشت برای دوستانم:دوری از اجرا به معنای دوری من از تلویزیون نیست. می خواهم جورِ دیگر و با حضوری دیگر در کنار شما باشم..

    دوستون دارم

    با احترام

بیوگرافی نجمه جودکی

عکس نجمه جودکی

نجمه جودکی 21 آبان ماه 1371 در شهر تهران متولد شد. او فارغ التحصیل مقطع لیسانس رشته معماری از دانشگاه آزاد است و با اجراهای متفاوت و به سبک خاص خود به عنوان مجری در برنامه هایی مانند سین مثل سریال، فرصت ویژه، مثبت هفده، هفت ترانه، مسابقه نما به نما و… حضور داشت.

نجمه جودکی برای اولین بار در سال 1388 با برنامه شب ایرونی از شبکه جام جم وارد تلویزیون شد و سپس به اجرای برنامه قاب سفید و یار مهربان در شبکه دو پرداخت.

نجمه جودکی

او در سن نوزده سالگی اجرای برنامه فرصت ویژه در سیمای خانواده را بر عهده داشت و در تابستان 1390 به عنوان یکی از محبوب ترین مجریان زن تلویزیون معرفی شد.نجمه جودکی در بهار 1395 با مهدی پارسازاده اردواج کرد.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 712468
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟