ماجرای ازدواج حسین مهری و همسرش +عکس پسرش

حسین مهری یک چهره آشنا در سینما و تلویزیون است. حسین مهری ازدواج کرده و یک فرزند دارد. حسین مهری بازیگر معروف ایرانی متولد 23 آبان 1363 است. حسین مهری 20 سال سابقه بازی در تئاتر دارد. شباهت زیاد پسر حسین مهری به خودش واکنش جالب بسیاری از کاربران را در پی داشت.

حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

حسین مهری

ازدواج و همسر حسین مهری

به گزارش رکنا، او ازدواج کرده و متاهل است، او در آذر ماه 1391 ازدواج کرده و هنوز اطلاعاتی راجب همسر او منتشر نشده است، هم اکنون یک پسر دارد.

شروع بازیگری حسین مهری

او پی در پی با دفتر های مختلفی تماس گرفت و از آنها میپرسید که به بازیگر نیاز دارند یا نه!، که با دفتر آقای حسین فرخی تماس گرفت و آنها به بازیگر نیاز داشتند، او رفت و فرم پر کرد که ناگهان به بخشی رسید که باید نام معرف را وارد میکرد، اما او معرفی نداشت و نیم ساعت در دفتر معطل شد که آقای فرخی به سراغ او رفت و آقای مهری نیز قضیه رو شرح داد و حسین فرخی از او خوشش اومد و اورا انتخاب کرد.

حسین مهری می گوید برای انتخاب نقش سه عامل برای او بسیار مهم است: کارگردان، فیلنامه و نقش سه عامل مهم برای او است. از نظر او کارگردان باید فری قابل اعتماد باشد و فیلنامه جالب و جون دار باشد، همچنین نقش باید جای تلاش داشته باشد.

حسین مهری دوستان زیادی ندارد و اهل رفت و آمد نیست، اما در بین همکاران خود دوستان زیادی دارد مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز، همچنین دوستانی که همیشه پشت دوربین قرار گرفته اند و زحمت میشکند.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟