سحر قریشی سنت و مدرنیته را ترکیب کرد! + عکس

سحر قریشی بازیگر کشورمان است. سحر قریشی از طریق سیاوش خیرابی به آقای سهیلی زاده معرفی شد و اینگونه بود که نقش یلدا در سریال دلنوازان به سحر قریشی رسید. سحر قریشی عکس های متنوعی از خود در اینستاگرام منتشر می کند. در تازه ترین عکس سحر قریشی لباسی با ترکیب سنت و مدرنیته بر تن کرده است.

حر قریشی

این عکس لباس جدید و بسیار خاص سحر قریشی است که با طرحی بین سنتی ایرانی و مدرن طراحی شده است و از رنگ های شاد در آن استفاده شده است.

سحر قریشی در فیلم تک خال

او این روزها با فیلم تک خال روی پرده سینماهاست.

ماجراهای شایعات ازدواج سحر قریشی

قریشی چند سال پیش در برنامه دید درشب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت :من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

اما وی در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده است درباره سوالی مبنی بر اینکه قصد ازدواج دارد یا نه گفت:نه فعلا قصد ازدواج ندارم یعنی زیاد به این موضوع فکر نمی کنم و کارهای مهم تری دارم.

با این اظهارنظر قریشی عملا برخی شایعات درباره ازدواج نکردن وی به واقعیت پیوست و نهایتا نامزدی وی با امیدعلومی هم بهم خورد.

تصاویر دو نفره سحر قریشی و مهدی طارمی

همچنین انتشار تصاویر دو نفره در فضای مجازی بار دیگر این دو چهره سرشناس را در کانون توجهات قرار داد.

بسیاری به آتلیه‌ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده‌اند، برخی هم می‌گویند گوشی یکی از آن‌ها هک شده و عکس‌ها به دست افراد فرصت‌طلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می‌خورد.

آنچه که برای نزدیکان سحر قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت‌های زنانه دست به چنین کاری زده است.

توضیح مهدی طارمی درباره ارتباطش با سحر قریشی: آن رابطه تمام شد و الان در رابطه جدیدی هستم.

منبع : وقت صبح

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 710523 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟