افشاگری جنجالی الهام چرخنده درمورد شوهرش ! + عکس ها

 الهام چرخنده متولد ۴ تیر ۱۳۵۷ در کاشان است . الهام چرخنده بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مستندساز ایرانی است. الهام چرخنده فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ با بازیگری در فیلم عروسی مهتاب آغاز کرد. الهام چرخنده پیش‌تر به عنوان ترانه‌سرا و خواننده نیز سابقه کاری دارد. الهام چرخنده گفت: بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می‌کنم.الهام چرخنده پستی که درباره نحوه آشنایی او با همسرش در فضای مجازی منتشر شده را تکذیب کرد.

الهام چرخنده

الهام+چرخنده

دنیای بازیگری الهام چرخنده

الهام چرخنده با بازی در تله تئاتر شباشب در عرصهٔ بازیگری مطرح شد. همچنین با درخشش در فیلم سینمائی شب یلدا که اولین ایفای نقش وی در سینما بود موفقیت زیادی به دست آورد.این شب ها شاهد بازی بسیار خوب الهام چرخنده در سریال آوای باران هستیم.

الهام چرخنده

فیلم های سینمایی الهام چرخنده

دامنه های سفید 1391

سوگند 1387

شب یلدا 1381

عروسی مهتاب 1375

الهام چرخنده از ایران رفت

مجموعه تلویزیونی الهام چرخنده

آوای باران 1392

پروانه 92-1391

من یک مستاجرم

سایر آثار الهام چرخنده

شباشب (تله تئاتر)

هما (شبکهٔ ویدئویی)

والس خداحافظی (تئاتر)

ستارهٔ مهاجر (اجرا)

جنایت و مکافات (فیلم کوتاه)

الهام چرخنده

خوانندگی الهام چرخنده

کار دیگری که به شدت پیگیر آن هستم این است که امسال پکیجی از اشعارم که مجوز گرفته و توسط فرشید نوابی روی آنها آهنگسازی صورت گرفته و خودم دکلماسیون کردم وارد بازار شود.جالب اینکه چند کلیپ هم روی آنها ساخته شده که اثر آبرومند به مخاطب ارائه شود.پانزده تراک هم با اشعاری از خودم و فرشید و البته با آهنگسازی او، تمرین شده که آماده هستم تا برای اولین بار الهام چرخنده به عنوان بانوی خواننده روی صحنه برای بانوان بخواند.

الهام چرخنده

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع :شماره یک

آیا این خبر مفید بود؟