صوت جنجالی تتلو با حسن‌آقامیری ریحانه پارسا و احمد خمینی در کلاب هاوس + فیلم
حجم ویدیو: 23.73M | مدت زمان ویدیو: 00:03:14

امیر تتلو متولد 30 شهریور 1366 است. تتلو خواننده ترانه سرای ایرانی است که در سبک رپ، پاپ و آر اند بی فعالیت می‌کند. تتلو یکی از خواننده های زیر زمینی ایرانی بود که از ایران مهاجرت کرد. تتلو هر کاری که توانسته برای جلب توجه کرده و جوانان بسیاری طرفدار او هستند. فعالیت های تتلو در کلاب هاوس در فضای مجازی جنجال‌آفرین شدو

به گزارش رکنا، امیر تتلو چندی پیش در یکی از گروهای کلاب هاوس در حضور احمد خمینی، حسن آقامیری و ریحانه پارسا صحبت کرد. در ابتدای ورود امیر تتلو به او اجازه صحبت کردن نمی دهند و پس از آن که جمع اعتراض می کنند، به تتلو اجازه صحبت کردن می دهند. در این گفت‌وگو حسن آقامیری نوبت صحبت خود را به امیر تتلو می دهد تا او به پرسش بزرگان جمع پاسخ دهد.

محتوای گفت و گوی کلاب هاوسی آن ها، رفتارها و حواشی اخیر درباره ریحانه پارسا بود که امیرتتلو به طرفداری از ریحانه پارسا پرداخت و سعی کرد بر رفتارهای ریحانه پارسا سرپوش بگذارد.

مشکل واقعی تتلو چیست؟

تتلو در این چند سال اخیر بعد از مهاجرتش روش های زیادی را برای جذب مخاطب و سمی کردن ذهن و راه جوانان و نوجوانان امتحان کرد و البته موفق هم بود، تتلو آنقدر این راه را ادامه داد تا اینکه در پیج اینستاگرامش اعلام کرد دختران 15 تا 20 سال و به قول خودش نیوفیس برای برقراری رابطه جنسی با تتلو اعلام حضور کنند اما به گفته کاربران، آزاده همسر هیچکس استوری های تتلو را به اینستاگرام گزارش داد و خواستار بستن پیج تتلو شد، شرکت اینستاگرام هم پیج تتلو را به دلیل زیر پا گزاشتن قوانین اینستاگرام با بیش از 4 میلیون فالوور برای همیشه بست.

تتلو دارای دو شخصیت است یک شخصیت خودش و دوم شخصیتی که مردم از او ساخته اند و تتلو دیگر سوار بر موج خواسته مردم است. وی وقتی دید در شعر هایش فحش می دهد مورد استقبال قرار می گیرد بنابراین این کار را ادامه داد و حتی خیلی بیشترش هم کرد و دیگر بدون پرده همه چیز را در شعرهایش می گوید.

تتلو

از دکتر مرجان علی‌قارداشی به عنوان یک درمانگر  می‌پرسم آیا این میزان خالکوبی روی بدن امیرتتلو طبیعی است؟ که پاسخ می‌دهد: «خیر. این یکی از نشانه‌های اختلال شخصیت نمایشی است. تتلو فریاد می‌زند که مرا نگاه کنید! او همیشه بدنش را اپیلاسیون می‌کند، برنزه می‌کند و فریاد «مرا تماشا کن» سر می‌دهد. او برایند جامعه‌ای است که جایی برای دیده‌شدن نداشته است. آدم‌ها با هم یکی نیستند. یکی برای دیده‌شدن تلاش می‌کند که یک متخصص حرفه‌ای شود، یکی دیگر رَپر! آنچه درباره تتلو مشخص است، فریاد مرا دیدن است.»

تتلو و شخصیت دوقطبی اش

این روانشناس ادامه می‌دهد: «به طور کلی من او را شخصی می‌بینم که دارای اختلال بایپولار یا دوقطبی است. یعنی آدم‌هایی که زیاد حرف می‌زنند، کارهای عجیب و غریب می‌کنند و در شیدایی به سر می‌برند. تتلو یک بار گفت که می‌خواهم فوتبالیست شوم و مگر من چه چیزی از دیوید بکهام کمتر دارم؟ یک‌بار خطاب به هوادارانش گفت که اصلا شما لیاقت من را ندارید و از همه شما بدم می‌آید. یک‌بار از لشگر سایبری امام زمان (عج) حرف می‌زند و ... به این رفتارها دوره‌های شیدایی می‌گویند که فرد حرف‌های عجیب می‌زند و حتی گاهی خودش را از دنیا منفک می‌کند. او حتی راجع به سیاست هم حرف می‌زند؛ از یک کاندیدا طرفداری می‌کند؛ ‌ می‌خواهد افشاگری سیاسی کند. خودش را درگیر مسئله حجاب می‌کند. یک روز مسلمان دوآتیشه می‌شود؛ یک روز فارغ می‌شود و ... او هیچ خط فکری مشخصی ندارد.»

دکتر مرجان علی‌قارداشی همچنین معتقد است: «آدم‌هایی که تحت عنوان «تتلیتی‌ها» هوادار امیر تتلو هستند در واقع پشت او قایم شده‌اند تا خشم خود را نسبت به جامعه خالی کنند. اما در نهایت دوست دارم بگویم که گاهی ما آدم‌ها به بیماری دیگران دامن می‌زنیم. جوانان ما یاد گرفته‌اند که برای دیده‌شدن دیوانگی کنند. تتلوها را مردم دیوانه‌تر می‌کنند.»

کدخبر: 707629
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟