آیا این دختر ، دختر علی دایی است ؟
علی دایی در فوتبال ایران و جهان به عنوان یک اسطوره شناخته می شود. از نظر فعالیت کاری علی دایی علاوه بر موفقیت های فوتبالی و تحصیلی در تجارت نیز موفق بوده است و هم اکنون گرداننده چندین شرکت بزرگ، چند فروشگاه، کارخانه تولیدی پوشاک ورزشی است. اولین فرزند علی دایی در سال 1388 به دنیا آمد. دختری با نام نورا که علی دایی به وی بسیار علاقه دارد اما آیا علی دایی دختری به نام دنیز هم دارد؟

عکس هایی در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که ادعا می کند مربوط به دنیز دختر علی دایی از همسر اول اوست.

دنیز دایی فرزند اول از همسر سابق علی دایی فوتبالیست ، مربی و رکورد دار گل دنیا است. دنیز دایی در حال حاظر همراه با مادر خود در لندن زندگی می کند. علی دایی زمانی که 25 سال سن داشت با خانمی به نام مریم ازدواج کرد اما ازدواج آن ها دوام زیادی نداشت و از هم جدا شدند، حاصل این ازدواج دختری به نام دنیز شد.

آیا این دختر ، دختر علی دایی است ؟ + عکس های منشوری

دنیز دایی با اینکه در خارج از ایران زندگی می کند اما تیپ و ظاهری نامتعارف دارد. وی در صفحه شخصی اینستاگرامش حدود شش هزار بازدید کننده دارد. دنیز دایی در حال انجام تمرینات آمادگی برای رقص حرفه ای است و فیلم و عکس های از تمرینات رقص و ورزش منتشر می کند و همچنین تصاویری با دوستان و پدرش علی دایی نیز در این میان دیده می شود. 

آیا این دختر ، دختر علی دایی است ؟ + عکس های منشوری

آیا این دختر ، دختر علی دایی است ؟ + عکس های منشوری

ازدواج علی دایی

علی دایی متاهل است و در سن 35 سالگی در بهمن ماه سال ۱۳۸۳ با خانم ونا فرخ آزادی ازدواج کرده است. حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به نام نورا می باشد.

دنیز دختر (علی دایی) با ظاهری منشوری و نیم تنه! +عکس

علی دایی به همراه همسرش و دخترش نورا

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟