(تصاویر) تیپ و استایل بائه سو بین بازیگر نقش چانسو به همراه همسر مدل اش

بائه سو بین بازیگر نقش چانسو (کره‌ای: 배수빈; متولد ۹ دسامبر ۱۹۷۶) بازیگر اهل کره جنوبی است. او به دلیل بازی در نقش کیم یانگ در سریال امپراطور دریا ،نقش مدیر سایونگ در سریال افسانه جومونگ و نقش چا چانسو در مجموعه تلویزیونی سریال دونگی شناخته میشود و همچنین در سریال احساس پادشاه نقش ایفا کرده است.

عکس های بائه سو بین بازیگر نقش چانسو و همسرش

بائه سو بین بازیگر نقش چانسو

سریال‌های تلویزیونی

    راز عشق (۲۰۱۴) (کی بی اس۲)

    ۴۹روز (۲۰۱۱) (اس بی اس)

    زود باش به من بگو (۲۰۱۰) (کی بی اس۲)

    دونگ یی (۲۰۱۰) (ام بی سی)

    وسوسهٔ یک فرشته (۲۰۰۹) (اس بی اس)

    میراث (۲۰۰۹) (اس بی اس)

    نقاش باد (۲۰۰۸) (اس بی اس)

    زن بی همتا در زیبایی(۲۰۰۸) (ام بی سی)

    افسانه جومونگ (۲۰۰۶) (ام بی سی)

    عجله در عروسی (۲۰۰۵) (ام بی سی)

    امپراتور دریا (۲۰۰۴) (کی بی اس)

فیلم ها

    خاطرات شمشیر (۲۰۱۴)

    ۲۶ سال (۲۰۱۲)

    داستان‌های ترسناک (۲۰۱۲)

    دوست دخترها (۲۰۰۹)

    خداحافظ مامان (۲۰۰۹)

    پس از ضیافت (۲۰۰۹)

سریال دونگی

سریال دونگی بازتاب بسیار خوبی بین مردم کره داشته است به طوری که در سال ۲۰۱۰ برنده ۹ جایزه از شبکه MBC از جمله بهترین درام سال شده است. به دلیل استقبال گسترده مردم شرق آسیا از این سریال در نهایت صدا و سیمای ایران نیز این مجموعه را در اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ پخش کرد و با استقبال گسترده مردم روبه رو شد.

تاریخ کره جذابیت زیادی برای بیننده های خارجی دارد. این موضوع مشوق بسیاری از کارگردانان کره ای برای ساخت درام های تاریخی بر پایه افسانه های کشورشان بوده است. در این میان حکومت چوسان به علت پنج قرن حکمرانی بر کره حضور پررنگی در این افسانه ها دارد.

خلاصه داستان سریال دونگی

سریال دونگی روایتی کننده زندگی شاه سوک جونگ و چوی سوک بین (دونگ یی) است. داستان در دوره حکومت چوسان روی میدهد و روی زندگی دونگی تمرکز میکند؛ دختری که پدر و برادرش به اشتباه متهم به قتل یک نجیب زاده شده و کشته می شوند.

او یک کارگر ساده در اداره موسیقی است اما شخصیت دوست داشتنی و اخلاق صمیمی او به علاوه ذهن خلاقش باعث می شود تا بتواند چند بار پرده از دسیسه هایی که در دادگاه رخ می دهد بردارد و ترفیع مقام بگیرد. دونگی در دادگاه مشغول به کار می شود.

جدیت و صداقت او در کار همه درباریان و حتی پادشاه را تحت تأثیر قرار می دهد تا جایی که پادشاه بشخصه به دادگاه می رود تا او را از نزدیک ملاقات کند. سوک جونگ به دونگی علاقه مند می شود و او به بانوان دربار می پیوندد تا زندگی دختر خدمتکار زیر و رو شود و با مشکلاتی از جنسی دیگر دست و پنجه نرم کند.

بازیگر چانسو و همسرش

چانسو یا بائه سو بین در سال 2013 با همسر غیر معروفش ازدواج کرد، ازدواج آنها تنها 6 سال دوام داشت و آنها در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند وطلاق گرفتند.

بائه سو بین بازیگر نقش چانسو

بائه سو بین بازیگر نقش چانسو

بائه سو بین بازیگر نقش چانسو

 

کدخبر: 1016984 ویرایش خبر
لینک کپی شد
یسنا صادقی
آیا این خبر مفید بود؟