زن زلنسکی آبرویش را به حراج گذاشت/ همه شوکه شدند + عکس بی آبرویی

روزنامه‌نگاران فرانسوی جزئیات یک معامله محرمانه برای فروش یک دستگاه بوگاتی توربیون سوپر اسپورت را فاش کردند که صاحب خوشحال آن «اولنا زلنسکا» همسر ولودیمیر زلنسکی است. به گفته کارمندان نمایندگی خودرو در پاریس، النا این تازه‌ترین مدل بوگاتی را به قیمت ۴.۵ میلیون یورو خریداری کرده است.

ولودیمیر زلنسکی

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌ها، اولنا زلنسکا، همسر ولودیمیر زلنسکی ، رئیس‌جمهور اوکراین ، ظاهراً یک بوگاتی توربیون سوپر اسپورت که به دلیل عملکرد و قیمت بالای خود معروف است، خریده است. هزینه گزارش شده این وسیله نقلیه، طبق فاکتوری که روزنامه‌نگاران فرانسوی به دست آورده‌اند، حدود ۴ میلیون یورو است، با گزینه‌های اضافی بالغ بر ۵۰۰ هزار یورو، که مجموع آن را به حدود ۴.۵ میلیون یورو می‌رساند.

ولودیمیر زلنسکی

انتظار می‌رود این خودرو در سال ۲۰۲۶ به زلنسکا تحویل داده شود. بوگاتی توربیون سوپر اسپورت به دلیل سرعت استثنایی خود با حداکثر سرعت ۴۴۰ کیلومتر بر ساعت (۲۷۳ مایل در ساعت) مشهور است.

این خودرو دارای یک موتور ۰.۸ لیتری و چهار توربوشارژ V۱۶ است که ۱۵۷۸ اسب بخار قدرت دارد.

اخبار این خرید جنجالی سؤالاتی را در مورد منبع سرمایه مورد استفاده برای چنین خرید گزافی به ویژه با توجه به درگیری‌های مداوم در اوکراین ایجاد کرده است.

ولودیمیر زلنسکی

کدخبر: 1014978 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟