فیلم رقص بهرام افشاری با این قدش که باید ببینید ! / همه را به وجد آورد !

سکانس رقص بهرام افشاری در سریال علی البدل جنجالی شد.

علی‌البدل نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده است. این سریال نوروز ۱۳۹۶، در ۱۴ قسمت از شبکه یک سیما پخش شد.

خلاصه داستان

داستان مجموعه علی‌البدل در روستایی تاریخی به نام چشمه قل‌قل اتفاق می‌افتد که دو طایفه به نام آبیاری‌ها و آبناری‌ها در آن زندگی می‌کنند، که از قدیم‌الایام در عین حال که کنار هم هستند، اختلافاتی با هم دارند که باعث شده آبادی رونق چندانی نداشته باشد و اهالی بیشتر درگیر اختلافات خود باشند. تا این که اهالی دو طایفه برای حل مشکلات روستا و اداره آن، شورایی را تشکیل می‌دهند که عضوی به نام علی‌البدل دارد. او در عین این که عضو شوراست، اما حق رأی ندارد. اما این بار خبری مبنی بر برنامه رئیس‌جمهور برای سفر به روستا، آرامش روستا را به هم می‌ریزد.

محل فیلم‌برداری

این سریال در روستاهای ورکانه، سیمین و شورین از توابع استان همدان هچنین بخش‌های از این سریال در روستای اشتران واقع در شهرستان تویسرکان فیلم‌برداری شده‌است.

فیلمبرداری این سریال سبب آسیب های بسیاری به آثار باستانی و میراث فرهنگی روستاهای ورکانه و شورین شد. در روستای شورین حمام تاریخی قلعه بخاطر سهل انگاری عوامل فیلم کاملا نابود شد!

کدخبر: 1004242 ویرایش خبر
لینک کپی شد
میترا جمشیدی
آیا این خبر مفید بود؟