کدخبر: 405313 1181

رکنا: الناز حبیبی متولد بیست و یکم مرداد ماه ۱۳۶۸ در شهر تهران است. خانواده الناز حبیبی متشکل از پدر و مادر و ۶ فرزند بوده است که مادرش را در سالیان اخیر از دست داده است. تقریبا تمام خانواده و فامیلش در سوئد زندگی می کنند.

البته با اینکه اقوامش در سوئد زندگی می کنند ولی کارهایش را پیگیری می کنند و مدام با او در تماس هستند. منتقد کارهایش برادرش محمد است که اگر ایرادی در دیالوگ هایش یا بازی اش ببیند سریعا او را با احترام نقد می کند.

نکته جالب در بیوگرافی الناز حبیبی علاقه شدیدی است که میان او و خواهرش آی سودا وجود دارد و با اینکه خواهرش فقط دو سال از او بزرگتر است بعد از مادرش برای او مادری کرده است. رفتن خواهرش به سوئد موجب شد ضربه شدید روحی ببیند.

زنده یاد مادرش سر اکثر کارها همراهش بوده است و پشت صحنه از او حمایت عاطفی می کرده است. خودش می گوید مادرم آرزوهای زیادی برایم داشت چون فرزند ته تقاری بودم و با فوت مادرس آسیب روحی شدیدی دیده است.

الناز حبیبی در سن کم وارد عرصه بازیگری شده است. در دوران تحصیل در کلاس پنجم ابتدایی برای بازی در فیلم دفترچه خاطرات انتخاب می شود. برای شروع بازیگری با حمایت پدرش روبرو شده است و پس از کسب اجازه از پدرش در سن ۱۱ سالگی اولین کار هنری خود را تجربه می کند.

الناز حبیبی به دلیل اینکه فرزند آخر خانواده بوده است و مادرش توجه خاصی به او داشته است بعد از اینکه مادر را از دست می دهد به شدت ضربه می بیند. این ضربه روحی آنقدر برای الناز حبیبی سنگین بوده است که به مدت ۴ سال خانه نشین شده است.

او در مدت این سال ها درس خواندن ، کلاس رفتن و کارهای هنری را در به طور کامل کنار گذاشته است. بعد از گذشت این مدت با کمک خانواده اش این دوره غم و افسردگی را پشت سر می گذارد و دوباره به زندگی بر می گردد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

آخرین خبر از گم شدن جنجالی 2 پسر یاسوجی / پدران نگران کمک خواستند +عکس

مردها با این غذا برای ارتباط زناشویی قوی می شوند !

بازیگر زن سرشناس با یخ خودش را سیر می کند + عکس

خائن بودن یک زن به شوهرش سمیرای بی گناه را به دردسر انداخت!

انتشار اولین عکس از قاضی شیطان صفت و قاضی فاسد + جزییات

عجیب ترین حمایت توسط احمدی نژاد از خانم تنیس باز امریکایی + اسناد

درگذشت کاوه سلطانی! / زمان و علت مرگ مشخص نیست! + عکس

2 پسر شیطان صفت دختری را در سرویس بهداشتی دانشگاه گیر انداختند + عکس

تجاوز به جسد دختر باکره در سردخانه / وقتی او را دیدم از خود بی خود شدم ! +عکس

اجرای وحشیانه ترین حکم اعدام توسط سرهنگ حقیقی

قاضی شیطان صفت اصفهان را بشناسید !

بلای شومی که خواننده صدا و سیما بر سر سهیلا آورد!

پدر بچه دختر 20 ساله، شهاب 17 ساله بود! / او فیلم بی حیایی می دید!

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها