خرابکاری در نطنز اعتراض به مذاکرات است

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی درباره برخی تحلیل‌ها برای توقف مذاکرات در واکنش به اقدام خرابکارانه صهیونیستها در نطنز گفت: ما بالاخره متوجه این بیان امام راحل که فرموده بودند، «شما رفتار دشمن را نگاه کنید و تدبیر خودتان را بر آن اساس انجام دهید»، نشدیم. اکنون که صهیونیست‌ها از انجام مذاکرات ما ناراحت هستند، باید مذاکرات را استمرار بخشیم.

به گزارش رکنا، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی افزود: نکته‌ای که در این میان وجود دارد، بانک های اطلاعاتی ماست که بسیار ناراحت‌کننده هستند، ای کاش گاندوسازان، برای این شرایط هم تدبیر می‌کردند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی خاطرنشان کرد: تقاضای من این است که مذاکرات وین با قدرت ادامه یابد و هیچ خللی هم در آن وارد نشود و شبکه توزیع برق نطنز هم هر چه سریع‌تر به مدار اصلی خود برمی‌گردد.

وی درباره اهداف این عملیات خرابکارانه در مرکز غنی‌سازی نطنز عنوان کرد: صهیونیست‌ها می‌بینند که جامعه جهانی به این نتیجه که باید با جمهوری اسلامی تعامل کند، و به حرف این رژیم کودک‌کش اهمیت ندهد. برای همین خود را به در و دیوار می‌زند و دست به اقدامات مذبوحانه می‌زند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟