به گزارش رکنا ، سخنگوی سپاه کل پاسداران گفت : مسیح علینژاد سرمایه آمریکایی‌ها است و آن ها فکر می‌کنند حجاب اختراع جمهوری اسلامی است که بتوانند خانواده‌ها را از آن باز دارند.

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه کل پاسداران انقلاب اسلامی در آیین تجلیل از خبرنگاران مازندران که در سالن الغدیر سپاه کربلای استان برگزار شد، با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ سال است که صاحب نفت و گاز هستیم گفت: تا دو سال قبل وارد کننده بنزین بودیم ظرف کمتر از هشت سال پالایشگاه افتتاح کردیم و دو هفته قبل یک محموله بنزین صادر شد؛ و این یعنی در اوج تحریم‌ها خودکفا و صادر کننده شدیم.بیشتر بخوانید:آمریکایی‌ها در منطقه حرفی برای گفتن ندارند/ انقلاب اسلامی ایران مقتدرانه ایستاده است

او افزود: داشته‌های قدرتمندی داریم که به برکت استقامت مردم است، اما آن‌ها را وارونه جلوه می‌دهند و ناامیدی از آینده از دیگر اقدامات دشمن است ، آینده و افق بسیار روشنی پیش روی ماست، ایجاد تمدن اسلامی دور از دسترس نیست.

سردار شریف با اشاره به دیدار مسیح علینژاد با مقامات آمریکایی بیان کرد: این سرمایه آمریکایی‌ها است و فکر می‌کنند حجاب اختراع جمهوری اسلامی است که بتوانند خانواده‌ها را از آن باز دارند، آنها دستشان خالی است، بانوان در ایران در سایه اسلام منزلت پیدا کردند، ایران مهد توجه به بانوان است.

سردار شریف گفت: جنگ را علیه ما تحمیل کردند، اما جمهوری اسلامی توانست آن را به یک فرصت تبدیل کند امروز همه قدرت دفاعی محصول دفاعیات ما در جنگ تحمیلی است، ساقط کردن پهپاد آمریکایی خیلی‌ها را انگشت به دهان کرد، از عزم اراده و تجهیزات ما متحیر ماندند حتی کسانی که با آمریکا همکاری می‌کردند.

او با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کند کشور را در مسائل مختلف درمانی، بهداشتی، دفاعی بحرانی جلوه دهد، افزود: وضعیت در ارگان مقابل بحرانی است، ثبات در جمهوری اسلامی به برکت وجود رهبری شجاع که در قلب آحاد ملت جای دارد وجود دارد.

سخنگوی سپاه کل پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در چهل سال گذشته در یک رویارویی کاملا سازمان یافته در مقابل دشمن در حال دست و پنجه نرم کردن هستیم، گفت: امروز حدود ۵۰ میلیون نفر از جمعیت کشور مبارزات قبل انقلاب را ندیدند و لمس نکردند، این جمعیت که جوان‌اند مستعد عملیات روانی گسترده هستند، دشمن تلاش می‌کند تا این قشر جمعیت را از گذشته خود پشیمان کند که چرا پدرانشان علیه رژیم پهلوی قیام کردند.

سردار شریف در بخش دیگری از سخنان خود افزود: داعش برای در هم ریختن جغرافیای جهان اسلام ایجاد شد و نقشه اسراییل برای شکست جنگ سی و سه روزه بود که در اینجا هم نتوانستند کاری از پیش ببرند.

سخنگوی سپاه کل پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: قدر رهبری الهی را باید دانست امروز یکی از مصایب جوامع اسلامی نداشتن رهبران لایق است که نتوانسته کشور را اداره کنند، نعمت وجود رهبری الهی به یک ملت اوج و مظهر اقتدار و الگو بودن قرار می دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟