کیک ازدواج چطور بپزیم؟!

کیک ازدواج از خوشمزه ترین و شیرین ترین کیک هاست که طعم خوش آن تا یک عمر از خاطرتان نمی رود.

به گزارش رکنا ، اگر دوست دارید بدانید کیک ازدواج چطور درست می شود با ما همراه باشید.

مواد لازم برای کیک ازدواج:

چند قاشق بزرگ تفاهم ، یک فنجان مدارا، نصف فنجان سعه صدر، سه قاشق مرباخوری شکیبایی،‌مقداری پودر تسامح مخلوط با پودر گذشت، نصف فنجان صمیمیت،‌چهار قاشق غذاخوری محبت،‌مقدار مبسوطی پودر نرم عشق همراه با گرد دلدادگی، نیم‌کیلوگرم احترام متقابل،‌چند دانه درشت وفاداری،‌ یک پیمانه حسن نیت، یک لیوان همراهی،‌دو فنجان خوش‌قولی، سه فنجان پر روغن شنوایی، دو کاسه صداقت، یک لیوان ادب مخلوط با یک فنجان نزاکت، به اضافه مقدار کافی شکر دلبری، نمک عطوفت و ادویه شور و شوق.

طرز تهیه کیک ازدواج:

ابتدا مواد محبت و عشق و دلدادگی و صمیمیت را با هم مخلوط کنید و خوب با همزن مهربانی بهمشان بزنید تا مخلوط یک دست و همگنی از صفا و صمیمیت درست شود. سپس چند قاشق تفاهم به آن بیفزایید و پودر تسامح مخلوط با پودر گذشت را به مایه اضافه کنید. بعد ادویه شور و شوق و نمک عطوفت را روی مخلوط بریزید و خوب به هم بزنید تا مخلوط خوش‌چاشنی شود.

یک فنجان مدارا و نصف فنجان سعه صدر را به مخلوط اضافه کرده و سه قاشق مرباخوری شکیبایی را نیز به آن بیفزایید و گرد دلدادگی را روی مخلوط ریخته، حال مخلوط را در ظرف مخصوص طبخ کیک که باید از جنس نسوز نرمش و انعطاف‌پذیر باشد بریزید و چند دانه درشت وفاداری را به آن اضافه کنید.

سپس به مقدار کافی شکر دلبری و یک لیوان ادب مخلوط با یک فنجان نزاکت را به آن اضافه فرمایید. سه فنجان پر روغن شنوایی و دو کاسه صداقت را هم داخل ظرف ریخته و مخلوط را روی شعله ملایم ملایمت گذاشته و برای مدت زمان کافی صبر کنید تا کیک پخته شود و به رنگ طلایی رؤیا درآید.

برای تزئین روی کیک تان هم می‌توانید از پودر احترام متقابل و مایع رنگی حسن‌نیت همراه با مواد معطر همراهی و خوش‌قولی استفاده کنید. حالا دیگر کیک آماده استفاده است و می‌توانید این کیک دونفره را همراه همسر خود ـ برای یک عمر صدوبیست‌ساله ـ دو نفری نوش جان بفرمایید و از مزه شیرین و عالی آن تا آخر عمر لذت ببرید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟