تصادف 2 خودروی سواری در زنجان 2 قربانی گرفت

سرهنگ مهدی میناخانی، روز یکشنبه افزود: این تصادف دلخراش رانندگی، ساعت ۲:۴۰ بامداد امروز در کیلومتر ۱۷ این مسیر ارتباطی بین ۲ دستگاه خودروی سواری سمند و پژو، اتفاق افتاد.

به گزارش رکنا، وی با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه راننده خودروی سمند و یکی از سرنشینان پژو به علت شدت صدمات و جراحات وارده در دم فوت کردند، اظهار داشت: سرنشین خودروی پژو نیز مصدوم و به بیمارستان انتقال یافت. 

میناخانی با اشاره به اینکه این حادثه رانندگی در نزدیک روستای صالح آباد اتفاق افتاد، تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه اعزامی به محل، تجاوز به چپ از جانب یکی از رانندگان را علت اصلی وقوع این تصادف ، اعلام کردند.

جانشین پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی اعمال شده و خلوت بودن جاده ها، برخی رانندگان که بنا به ضرورت تردد و با سرعت بالا حرکت می کنند که این نیز خطرآفرین است و باید از این کار اجتناب شود.

در چهار ماهه نخست امسال تعداد کشته شدگان حوادث رانندگی در سطح جاده های استان زنجان ۷۵ نفر به ثبت رسید که در ماه های فروردین و اردیبهشت امسال تعداد کشته شدگان حوادث رانندگی در سطح مسیرهای ارتباطی استان زنجان ۲۸ نفر بود که ۱۲ نفر در خرداد، ۳۵ نفر در تیر ماه و برابر آمار پلیس راه ۱۹ نفر نیز در مرداد ماه به مجموع جانباختگان در این استان اضافه شد.

استان زنجان پنج هزارو ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.

آیا این خبر مفید بود؟