رک پلاس سفر کدخبر: 265427 ارسال پرینت 220

رکنا:پارک ژوراسیک تهران تنها پارکیه که با نمایش گذاشتن مجسمه هایی از دایناسورهای مختلف البته از نوع محرک! امکان آشنایی بچه ها و همین طور بزرگسالان علاقه مند رو با این موجودات عظیم الجثه فراهم کرده. اینجا برای هر کنجکاو و علاقه مندی جالب و جذابه و مطمئن باشین که با دیدنش اصلا پشیمون نمیشین و کلی هم لذت می برین.

حدود 40 سال پیش بود که محققان فرانسوی بقایای دایناسوری رو حوالی کرمان پیدا کردن و خیلی سریع به موزه تاریخ طبیعی پاریس انتقال دادن. ولی ما دایناسورهای منقرض شده رو تنها بین کتاب ها و تصاویر فیلم ها تونستیم ببینیم و امکان از نزدیک دیدنشون رو نداشتیم.
اما دیگه جای نگرانی نیس چون تو همین شهر تهران مکانی با همین هدف تو قالب موزه تهیه شده تا ما هم بتونیم از مجموعه بازدید کنیم و لذت ببریم. کافیه با همگردی همراه باشین تا اطلاعات بیشتری از پارک ژوراسیک داشته باشین.

1__hamgardi_9

تو بوستان ژوراسیک، دایناسورها به اندازه های واقعی طراحی شدن، طوری که پلک می زنن و دست و پاشون رو تکون میدن. همین طور یک تخم دایناسور که نوزاد دایناسور از داخلش بیرون میاد و مجدد به داخل تخم برمی گرده تو این پارک طراحی و اجرا شده.
ژوراسیک پارک تهران یا بوستان دایناسورهای متحرک یک بوستان آموزشی، گردشگری و تفریحیه که با انواع مجسمه‌‌ های دایناسور‌ها در گونه‌‌های مختلف و ابعاد واقعی نخستین پارک موضوعی پایتخت به شمار میره. همین طور انواع مجسمه‌ های متحرک دایناسورها رو با صدا و جلوه های ویژه به نماش میزاره.
برای اولین بار در ایران، این پارک تونسته محیطی شاد و هیجان انگیز برای خانواده ها مخصوصا کودکان و نوجوانان فراهم کرده.
بازدید از این پارک رو به همه خانواده ها مخصوصا خانواده هایی که کودکان کنجکاو دارن توصیه می کنیم. 

1__hamgardi_1

1__hamgardi_2

1__hamgardi_3

 

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر